PSG – Montpellier 4:0 (kon.) | Angers – Amiens 1:0 (kon.) | Guingamp – Nantes 0:3 (kon.)
Méty – Nice 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Caen 2:1 (kon.) | Toulouse – Troyes 1:0 (kon.)
FC Méty
2:1 (0:0)
OGC Nice
Sobota 27.01.2018, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo
    62. Nolan ROUX - 2:1

62
    Tým Méty právě vstřelil branku! Metám stačilo pět minut a už se znovu dostávají do vedení. Bleskovou akci rozehrál Mollet, který našel na pravé straně Miličeviče, ten z prvního doteku cpal míč do vápna, kde už byl připravený NOLAN ROUX. Druhou dnešní branku dokázal devětadvacetiletá záložník poslat ke vzdálenější tyči.
    57. Mario BALOTELLI - 1:1

57
    Nice právě vstřelilo branku!
    MARIO BALOTELLI sice pokutový kop neproměnil, ale Kawašiva vyrazil míč přesně na nohu italského útočníka pro kterého už nebyl problém dopravit míč do opuštěné branky.
    51. Nolan ROUX - 1:0

51
    Tým Méty právě vstřelil branku! Mety využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení. NOLAN ROUX zatím nebyl v prvním poločase tolik viděl, ale nyní si udělal s obranou co chtěl. Hned za půlící lajnou se dostal k balonu, prošel okolo několika bránících hráčů, navedl si míč na pravou nohu a skvěle zakončil k levé tyči.