Slavia – Kadaň | 7:1 (kon.) | | | Kladno – Třebíč | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Benátky n/J | 8:1 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | K. Vary – Ústí n/L | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 3:0 (kon.) |
Kunlun – Chabarovsk | 2:4 (kon.) |
Šumperk – Opava | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Poruba 2011 – Val. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 3:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 4:7 (kon.) | | | Kolín – David Servis | 7:2 (kon.) |
Žďár n/S – Nymburk | 5:3 (kon.) | | | Klatovy – Pelhřimov | 6:5 (kon.) | | | Most – Kobra | 0:5 (kont.) |
Sokolov – Trutnov | 8:5 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 5:1 (kon.) | | | Tábor – Písek | 3:1 (kon.) |
Letňany – Vrchlabí | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Slavia – Vítkovice | 6:3 (kon.) | | | Kladno – Jihlava | 7:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Zlín | 5:0 (kon.) | | | K. Vary – Kometa Brno | 2:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 3:4 (po pr.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Sparta – Třinec | 5:3 (kon.) |
Salzburg – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 9:2 (kon.) |
Sparta – Zlín | 3:2 (po pr.) | | | Pardubice – Jihlava | 8:0 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 3:0 (kon.) |
Přerov – Havířov | 2:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Letňany | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 2:4 (kon.) |
Technika Brno – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 1:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 1:3 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 3:0 (kon.) | | | Kladno – Ústí n/L | 6:4 (kon.) |
HC Litvínov – Liberec | 3:4 (kon.) |
Česká Třebová – Choceň | 9:2 (kon.) | | | Třemošná – HC Domažlice | 4:9 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Turnov | 4:3 (kon.) |
Černošice – Žabonosy | 3:2 (kon.) | | | Příbram – Kutná Hora | 5:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – V.Popovice | 3:2 (kon.) |
Frýdlant – Gepardi Jablonec | 7:5 (kon.) | | | Chrudim – Moravská Třebová | 4:2 (kon.) | | | Světlá nS – BK Havlíčkův Brod B | 3:5 (kon.) |
Uničov – Velká Bíteš | 5:7 (kon.) | | | Boskovice – Uh.Ostroh | 7:6 (kon.) | | | Krnov – Rožnov p. R. | 8:3 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Bohumín | 3:4 (kon.) | | | H. Benešov – Poruba "B" | 2:5 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Studénka | 4:3 (kon.) |
Mělník – Lev Benešov | 3:5 (kon.) | | | Chotěboř – Hlinsko | 4:7 (kon.) | | | Uh.Brod – Rosice | 0:0 (odl.) |
Blansko – Břeclav | 4:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC TNP Praha | 1:6 (kon.) | | | Neratovice – Mladá Boleslav B | 2:0 (kon.) |
Chotíkov – Kaznějov | 4:8 (kon.) | | | Tachov – HC Rokycany | 4:9 (kon.) | | | Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:11 (kon.) |
Kobra Praha B – Zbraslav | 10:3 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 4:2 (kon.) |
HC Lovosice – | 3:14 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
8:1
(3:0, 2:1, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
58:18
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Miloslav Čermák – 2 min., podražení).
|
|
57:33
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Richard Nejezchleb – 2 min., hrubost).
|
|
56:01
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., sekání).
|
|
55:30
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Vít Jonák – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
48:45
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Kryštof Hrabík – 2 min., hrubost).
|
|
45:19
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., hákování).
|
|
40:23
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Mitchell Fillman – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:30
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Kryštof Hrabík – 2 min., podražení).
|
|
33:11
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ján Niko – 2 min., hrubost).
|
|
26:18
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Matouš Bělohorský – 2 min., hákování).
|
|
15:51
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ján Niko – 2 min., vysoká hůl).
|
|
03:17
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ondřej Chrtek – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
1. J. Mikyska (F. Novák, Nejezchleb), 17. Galamboš (Pajič, Martin Novák), 18. Rob (Heřman, Jonák), 30. Pajič (Nedorost, L. Květoň), 40. J. Mikyska (Nejezchleb), 44. Jonák (Fillman, Vráblík), 45. L. Květoň (Nedorost, Pajič), 46. Rob (Galamboš, Pajič) – 27. Chrtek (Psota)
Rozhodčí: Čech, Skopal – Jílek, Šperl
Diváci:
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Kváča (Gába) – Kutlák, Pýcha, Pavlin, F. Novák, Fillman, Vráblík – L. Květoň, Pajič, Nedorost – Nejezchleb, J. Mikyska, Čermák – Heřman, Rob, Jonák – M. Bárta, Galamboš, Martin Novák.
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Stezka (46. Žajdlík) – T. Hanousek, Havlín, Kunst, Jan Bednář, Maier, Mirochnikov, Niko – Psota, Bittner, Hrníčko – R. Veselý, Chrtek, Z. Král – Šír, Hrabík, Wiencek – Průžek, Nezbeda, Bělohorský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Stezka (46. Žajdlík) – T. Hanousek, Havlín, Kunst, Jan Bednář, Maier, Mirochnikov, Niko – Psota, Bittner, Hrníčko – R. Veselý, Chrtek, Z. Král – Šír, Hrabík, Wiencek – Průžek, Nezbeda, Bělohorský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Skopal – Jílek, Šperl
Diváci:
Adam Pavlíček