Litoměřice – Frýdek-M. 3:6 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
3:6 (1:3, 2:1, 0:2)
HC Frýdek-Místek
Neděle 21.01.2018, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • WSM Liga • 43. kolo
Předzápasové kurzy: 2.1 4.0 2.77
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne vše. Těším se na vás u dalších online přenosů na počtenou! (19:22:40)
   
  Hostující tým se po úspěšně zvládnuté třetí periodě ujal vedení a zcela zaslouženě vyhrál. Zároveň předskočil svého dnešního soupeře v tabulce.
   
  Konec zápasu.
   
  58:56
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Definitivní hřebík do rakve litoměřických hokejistů zasadil ROSTISLAV MARTYNEK. Asistence: Milan Mikulík, Filip Kuťák.
   
  58:37
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Filip Hanták – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
   
  58:37
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Tu ale narušil DAVID KLIMŠA, který se dostal do ideálního postavení před branku Litoměřic a z levého kruhu její osamocený prostor vymetl pukem, čímž pravděpodobně pojistil výhru svého celku. Asistence: Filip Bajtek
   
  58:26
  Litoměřičtí se dostávají do kombinace v útočném pásmu.
   
  58:15
  Tomáš Král zůstal na střídačce!
   
  58:15
  Oddechový čas pro domácí.
   
  57:27
  Chybu Lukáše Chalupy, po které se dostal puk k Milanu Mikulíkovi, musel hasit sám Tomáš Král. Ten pohotově puk vyrazil betony, načež se litoměřický tým dostal opětovně do střelecké příležitosti.
   
  57:09
  Hosté v plném počtu.
   
  56:25
  Dobývání Strmeňovy branky pokračuje i nadále. Jeho marnost však neustává, litoměřičtí na frýdecko-místeckého gólmana recept stále nenachází.
   
  55:34
  Kališníci začali svou přesilovku náporem v útočném pásmu. Jan Strmeň tedy musí čelit mnoha střelám z různé vzdálenosti. Těm zatím čelit zvládá, čímž drží svůj tým ve vedení.
   
  55:09
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Bajtek – 2 min., vražení na hrazení).
   
  54:30
  Ivan Řehoř našel ideálně postaveného Josefa Stříbrného, od něhož letěl puk na branku. Ten Strmeň dokázal vyrazit přímo do hloučku hráčů před ním stojících. Z této pozice padlo i několik dorážek, všechny ale frýdecko-místecký gólman zastavit dokázal.
   
  53:51
  Zahradníčkovo troufalé nahození na branku našlo pouze ochrannou síť nad brankou Krále. Hra je tedy opětovně přerušena.
   
  52:50
  Tomáš Král zabrzdil kotouč pro Dominika Málka za svou brankou, přestože se k němu řítil taktéž Filip Kuťák. Jeho obrannou příležitost pak stejně musel v brance zastavit, neboť kotouč se záhy dostal k hostům.
   
  52:01
  Pokud není hra přerušena díky zakázanému uvolnění, je přerušena díky ofsajdovému postavení. Obou provinění se nyní dopouštějí spíše hráči Frýdku-Místku.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 9. J. Veselý (Kusý, Pavlas), 21. Řehoř (Bílek), 22. Machala (Hanták, Smetana) – 5. Štumpf (J. Kalus, Bajtek), 12. Zahradníček (Bartko), 19. Štumpf (Bajtek, Zahradníček), 37. Klimša (Kuťák), 59. Klimša (Bajtek), 59. Martynek (Mikulík, Kuťák)


  HC Stadion Litoměřice: Král (Škarek) – Pavlas, D. Málek, Smetana, Gaspar, L. Chalupa, M. Jandus, Jeřábek – Kusý, J. Veselý, Bílek – M. Kadlec, Řehoř, J. Šimeček – Stříbrný, Hanták, Machala – Václavek, R. Pilař, Toman.
  HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Zahradníček, Bartko, Pastor, Matyáš, Piegl, D. Stránský – J. Kalus, Bajtek, Štumpf – Kvasnica, Mikulík, Martynek – Kofroň, Kuťák, Klimša – Kafka, Przybyla, Franek.

  Rozhodčí: Wagner, Barek – Hejl, Podrazil

  Diváci: 970