Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se domácí dočkali ještě snížení! PATRIK TARNOCZY po patnácti vteřinách využívá přesilovou hru a alespoň kosmeticky upravuje skóre zápasu. Asistence: Michal Šilhavý a Martin Ryšavý.

59:15
    Filip Byčkov ještě v poslední minutě dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

55:36
    Marek Vojkůvka ještě bude pykat dvě minuty za podražení na trestné lavici, ale na výhře AZ to již nic nezmění.

53:12
    Tomáš Zábranský však opět posílá Přerov do oslabení. Tentokrát si odsedí menší trest za faul kolenem.

50:01
    Vzápětí se ovšem bude muset znovu bránit. Tomáš Hanák inkasuje dvě minuty rovněž za podražení.

47:07
    Patrik Tarnoczy dostává menší trest za podražení.

45:41
    Patrik Kleniar se na hrací ploše nějakou dobu neukáže. Na trestné lavici totiž pobude 10 minut, které vyfasoval za nesportovní chování.

44:17
    Marek Vojkůvka zahákoval svého soupeře a usedá již na trestnou lavici. Resultuje z toho přesilová hra pro Přerov.

43:49
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tohle již pro domácí zavání debaklem! WIKTOR BOCHNAK pošesté trefuje prostor mezi tyčemi a AZ tak již vedou 6:1. Asistence: Dominik Koubek a Lukáš Adámek.

40:33
    Michal Šilhavý hned v úvodu poslední části dává soupeři možnost početní výhody. Bude pykat totiž dvě minuty za podražení.

39:51
    AZ udeřilo popáté těsně před druhou sirénou a Přerov tak inkasuje neblaze pověstného bůra! MATĚJ ČEMPEL překonává popáté domácího brankáře a ve třetí třetině by se musel stát zázrak, aby ZUBR ještě dokázal utkání zvrátit. Asistence: Wiktor Bochnak a Maroš Jedlička.

35:31
    Kevin Horváth ve 36. minutě posílá svůj celek opět do oslabení. Vyfasoval menší trest za sekání.

30:43
    A přesilovku záhy využívá a snižuje své manko na tři góly! Martin Ryšavý a Michal Šilhavý připravili palebnou pozici pro FILIPA CHYTILA,, který poprvé překonává Pawlase v bráně Havířova. Asistence: Martin Ryšavý a Michal Šilhavý.

30:20
    Jihlava bude mít nyní na vzniklou situaci reagovat. Menší trest za hákování dostává hostující Wiktor Bochnak.

25:41
    A rázem je to o čtyři góly! WIKTOR BOCHNAK přidává čtvrtý gól do sítě Přerova, se kterým to prozatím nevypadá vůbec dobře. Asistence: Maroš Jedlička.

24:24
    Hosté za malou chvíli přidávají i třetí branku a mají tak větší klid na svých holích! Tentokrát to byl MAXIM MASTIČ , kdo mířil přesně a připisuje si druhý kanadský bod v tomto duelu Asistence: Filip Byčkov a Matěj Čempel.

20:37
    Tak to je skvělý vstup Havířova do druhé části! Po sedmatřiceti vteřinách se dnes podruhé trefuje LUKÁŠ ADÁMEK, který posílá svůj celek do dvoubrankového vedení. Asistence: Maroš Jedlička a Wiktor Bochnak.

12:05
    A vzápětí bude mít Havířov možnost navýšit svůj náskok. Dvě minuty za napadení náleží Patriku Kleniarovi.

09:16
    Před polovinou úvodní periody se hosté ujímají vedení! O první trefu RESIDOMA se po přihrávkách Mastiče a Jedličky postaral LUKÁŠ ADÁMEK. Asistence: Maxim Mastič a Maroš Jedlička.

00:56
    Síly se však po 40 vteřinách vyrovnají. Přerov posílá rovněž do čtyř Patrik Tarnoczy, jenž vyfasoval menší trest za napadení.

00:16
    Hned v úvodu si domácí zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za sekání totiž dostává Lukáš Topolanský.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 31. Chytil (Ryšavý, Šilhavý), 60. Tarnoczy (Šilhavý, Ryšavý) – 10. Adámek (Mastič, Jedlička), 21. Adámek (Jedlička, Bochnak), 25. Mastič (Byčkov, Čempel), 26. Bochnak (Jedlička), 40. Čempel (Bochnak, Jedlička), 44. Bochnak (Koubek, Adámek)

HC ZUBR Přerov: Postava (Suchánek) – Koblížek, Zábranský, Holík – Štíbr, Kolařík, Ryšavý, Hlávka, Kleniar, Kuncek, Juřička, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Šilhavý
    AZ Havířov: Pawlas (Nowak) – Topolanský, Černý, Frančiak, Koubek, Zmarzlák – Pavlačka, Jedlička, Čempel, Masnič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Antonín – Kučera, Sedlák