Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 3:4 (kon.)
HC Kometa Brno
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Letci Letňany
Sobota 27.01.2018, 12:00 • DRFG Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

58:59
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Horáček – 2 min., krosček).

52:53
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno se dostává sedm minut před koncem do tříbrankového vedení, které zařídil TOMÁŠ VYROUBAL. Asistence: František Němec, Petr Žák.

49:42
    Kometa opět odskakuje hostům o dvě branky. Současně využívá již třetí přesilovou hru. Gól vstřelil JAKUB KOS. Asistence: Ivo Sedláček, Patrik Fajmon.

48:53
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Straka – 2 min., nedovolené bránění).

44:59
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Hlaváč – 2 min., hákování).

43:26
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

40:44
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vystavěl – 2 min., podražení).

36:37
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kos – 2 min., držení).

32:59
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Klatt – 2 min., nedovolené bránění).

32:29
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Žák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Straka – 2 min., hrubost).

30:36
    Letňany právě vstřelily branku!
    Hosté vstřelují kontaktní gól. ADAM KLATT zužitkoval přihrávku Richarda Pětníka a prostřelil Vystavěla. Asistence: Richard Pětník.

24:59
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Fajmon – 2 min., nedovolené bránění).

23:00
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Pětník – 2 min., faul loktem).

20:31
    Brno využívá i druhou přesilovou hru. Jmenovitě JAKUB KOS. Asistence: Ivo Sedláček, Patrik Fajmon.

20:29

11:56
    Kometa obrací vývoj v první třetině. Rozdílový gól vsítil PETR ŽÁK. Bez asistence.

07:58
    Vyrovnávací gól Komety vstřelil v přesilové hře JAN HOLEMÝ. Asistence: Sebastian Bartes.

07:53
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Václavík – 2 min., podražení).

03:37
    První branku hostů vstřelil ERIK VRKOČ. Asistence: Jan Hlaváč, Radek Vítů.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 8. Holemý (Bartes), 12. Žák, 21. Kos (Sedláček, Fajmon), 50. Kos (Sedláček, Fajmon), 53. Vyroubal (Němec, Žák) – 4. Vrkoč (Hlaváč, Vítů), 31. Klatt (Pětník)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Nešťák) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Němec, Fajmon, Furch – Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Mišiak, Sedláček, Kos, Linka, Harmin, Vyroubal, Masař.
    HC Letci Letňany: Steindl (Liemann) – Stránský, Němec, Horáček, Bartoš, Bucek, Klatt – Vrkoč, Vítů, Straka, Stupka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Burda, Václavík, Tůma.

Rozhodčí: Kohoutek, Kříž, Šustr