Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)

Mladí Draci právě vstřelili branku!
    JOSHUA JAMES MÁCHA rozhoduje o vítězství Šumperku trefou do prázdné branky. Asistence: Bez asistence.

58:40
    Málek je opět na střídačce a Vsetín s šesti hráči v poli.

58:09
    Hosté hrají v šesti.

51:32
    Menší trest za hákování pro Svitáka dává domácím možnost získat zpět dvoubrankové vedení, které by pro ně bylo osm a půl minuty před koncem jistě pohodlnější.

49:10
    Hra domácích začíná být poněkud nedisciplinovaná, máme tu další vyloučení na straně Draků. Dvouminutový trest za faul kolenem dostává Minařík.

46:46
    Vsetín právě vstřelil branku!
    JAN PŮČEK proměňuje trestné střílení a manko Vsetína je opět pouze jednobrankové.

46:46
    Křivohlávek se nejen že dopustil faulu a je ohlášen trest za nedovolené bránění, Vsetín má také možnost trestného střílení.

44:01
    Dokáží Valaši vstřelit kontaktní branku? Teď k tomu budou mít větší příležitost, domácí kapitán Holub je vyloučen za napadení.

40:55
    Drakům vyšel i začátek třetí třetiny a prosazují se hned v její první minutě. Autorem třetí branky domácího mužstva je TOMÁŠ KAVAN. Asistence: Adam Polách, Milan Křivohlávek.

40:01

40:00

37:28
    Menší trest v dnešním zápase dostává také hostující gólman Málek. Podražení půjde na trestnou lavici odpykat Babeliak.

33:51
    Síly na ledě se vyrovnají. Rovněž za podražení je na straně domácích vyloučen Plhal, střelec druhé branky Šumperka.

33:38
    Ve 34. minutě přichází přesilová hra pro domácí Draky. Za podražení je vyloučen Liss.

24:43
    Domácí tým skóruje jako první i ve druhé třetině, tentokrát Málka překonává JAKUB PLHAL. Asistence: Robin Kaplan.

20:01

20:00

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 3. Horký (Mácha, Kaplan), 25. Plhal (Kaplan), 41. Kavan (Polách, Křivohlávek), 60. Mácha – 9. Půček (Turek), 47. Půček (TS)

HK Mladí Draci Šumperk: Zlatnický (Borovička) – Blaháček, L. Cekr, Petr Kubíček I, Petr Kubíček II, Plhal, Křivohlávek, F, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Kavan, Mácha, Fibigr, Polách.
    VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Velikovský, Liss, Houser, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Kuchařík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.

Rozhodčí: Cik – Bubela, Dopitová