Hr. Králové – Vysoké Mýto 5:0 (kon.) | Poprad – Lipt. Hrádok 6:0 (kon.) | Sereď – Púchov 5:0 (kon.)
Pardubice – Jihlava 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:1 (kon.)
Skalica – Šaľa 12:0 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.) | Ústí n. L. – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Opava – Nitra 1:1 (kon.) | Ostrava – Michalovce 3:3 (kon.) | Trenčín – Hajduk Split 2:4 (kon.)
FK Poprad
6:0 (4:0)
ŠKM Liptovský Hrádok
sk Sobota 27.01.2018, 10:30Přípravný zápas

Druholigový Poprad si hravo poradil s treťoligovým Liptovským Hrádkom 6:0, o víťazovi bolo rozhodnuté už v prvom polčase. Gólovú radosť si dnes dopriali dvakrát Šašinka s Holišom, po jednom presnom zásahu zaznamenali aj Medak a Horváth. (12:25:24)

Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2.

90+1

89
    Ani z tohto siedmy gól v bráne ŠKM nebude, pred nami je už len záverečná minúta a prípadný nadstavený čas.

88
    Domáci so siedmym rohovým kopom.

87
    Posledné akcie dnešného zápasu, pri lopte dominujúci Poprad.

85
    Center sa domácemu exekútorovi až tak nevydaril, mrzieť ho to vôbec nemusí.

84
    Popradčania postupne otočili štatistiku rohových kopov vo svoj prospech, v tomto momente dominujú aj v nej – 6:4.

82
    Posledných desať minút ešte môže priniesť úpravu skóre, hlavné však je, aby sa žiaden z aktérov na trávniku nezranil.

80
    Poprad dal gól! Rovný poltucet v bráne ŠKM, hostia na tento zápas musia rýchlo zabudnúť.

80
    V krátkom časovom slede vidíme druhý rohový kop domácich.

78
    Aktivita domácich futbalistov vyústila do tlaku, ktorý sa skončil ziskom rohového kopu.

76
    Zbytočná snaha futbalistu celku hostí, pravý krídelník zostal bez podpory spoluhráčov a ľahko stráca loptu.

75
    Štvrťhodina do konca, v posledných minútach sa môžu vyskúšať ešte nejaké nové taktické varianty.

73
    Teraz to hostia nemysleli vôbec zle. Stredom poľa sa vybrali do útoku, akcia bola zastavená pred šestnástkou čistým odobratím lopty.

71
    Koncovka domáceho futbalistu nemala nárok na úspech, skončila mimo brány.

69
    Poprad dal gól! Demolácia Liptovského Hrádka pokračuje, niečo vyše dvadsať minút pred koncom je stav 5:0 pre domáci Poprad.

Viktor Kalinács

Branky: 15. doplníme neskôr, 18. doplníme neskôr, 32. doplníme neskôr, 42. doplníme neskôr, 69. doplníme neskôr, 80. doplníme neskôr

FK Poprad: Malec – Maťaš, Hric, Horváth, Hatok, Jančo, Gallovič, Zošák, Horodník, Holiš, Šašinka
    Náhradníci: Deronja, Kopúnek, Kica, Medak, Šesták, Kúkoľ

ŠKM Liptovský Hrádok: Kapičák – Frian, Lačarák, Janigloš, Teljčiak, Zajcev, Lovás, Marián, Stanislav, Čonka, Lehotský
    Náhradníci: Poruben, Moravčík, Malejka, Vilček

Rozhodčí: Dzivják