Vítkovice – FbŠ Bohemians 8:7 (kon.) | Chodov – Bulldogs 11:2 (kon.) | Tatran Střešovice – Pardubice 10:3 (kon.)
konec
FAT PIPE Florbal Chodov
11:2 (4:0, 3:1, 4:1)
Bulldogs Brno
Neděle 28.01.2018, 18:00 • Sportovní hala Jižní Město • Tipsport Superliga • 22. kolo
Předzápasové kurzy: 1.15 8.5 8.1
   
  Toto bude z dnešního zápase vše a já se na Vás budu těšit při nějakém dalším onlajnu, nashledanou. (19:53:24)
   
  Máme tu konec dnešního utkání, které bez problémů ovládli domácí hráči. Hned v první třetině jsme byli svědky čtyř Chodovských branek, které vlastně rozhodli, kdo bude dnes brát všechny čtyři body. Hosté se sice ve druhé a třetí třetině prezentovali o něco lepší hrou jak ve třetině první, ale na dnes skvěle hrající Chodov to nestačilo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:27
  Pěknou akci nyní vymysleli hosté, když Jiří Juhaňák poslal do samostatného úniku svého spoluhráče, který byl bohužel pro něj doběhnut obráncem Chodova, který zmařil jeho pokus o zakončení.
   
  58:24
  Dnes asi nejaktivnější z Brněnských David Sládeček dostal balon, odkud se mohl pokusit o střelu. On ale chtěl akci vyšperkovat náhrou crossem, což se stalo osudným a hosté se tak k zakončení ani nedostali.
   
  57:36
  Situaci dva na jednoho nyní hosté nevyřešili ani trochu dobře, protože se sami špatnou nahrávkou připravili o možnou šanci.
   
  56:09
  Martin Pražan byl v dobré střelecké přiležitosti, ale při střele mu balonek sjel z čepele, a tak Bartek bez problémů chytá.
   
  55:28
  Brno ve třetí třetině nepředvedlo zatím vůbec nic. Prakticky se celou dobu hraje na jeho obranné polovině a na tento zápas budou chtít Bulldoci co nejdříve zapomenout.
   
  54:51
  Chodov právě vstřelil branku!
  Další branku do sítě hostů přidává pohledným zakončením MICHAL KOTLAS. Asistence: Michal Strachota
   
  54:37
  Po dlouhé době se odhodlal ke střele také někdo v černých dresech. Kadlecova střela, ale nakonec vůbec k Barákovi nedoletěla, jelikož jí zblokoval obránce.
   
  53:27
  Chodov rozvážně kombinuje na své polovině, což vyústilo ve velkou šanci Ondřeje Mikeše, který těsně nedokázal zasunout balonek pod nohou Barteka.
   
  52:59
  Hra je přerušena, protože na zemi zůstává ležet jeden z Chodovských hráčů.
   
  51:58
  Michal Podhráský nyní předvedl své florbalové schopnosti a dokázal prohodit dva hráče Brna. Jeho spoluhráč, ale zakončit nedokázal a skore, tak prozatím zůstává na svém místě.
   
  50:48
  Kašovský vymyslel pěknou zadovku. Bohužel pro něj svého adresáta v bílých dresech nenašla a míček mají hosté.
  49:01 Michal STRACHOTA - 10:2
   
  49:01
  Chodov právě vstřelil branku!
  A nepopulární desítku nyní musí skousnout hráči hostí. V samostatném úniku se nyní po Vávrově náhře ocitl MICHAL STRACHOTA a tváří v tvář brankáři Bartekovi proměnil svojí šanci.
  48:53 Ondřej MIKEŠ - 9:2
   
  48:53
  Chodov právě vstřelil branku!
  Netrvalo dlouho a Chodov odpovídá na branku hostů. Marek Matejčík našel pěknou náhrou před bránou volného ONDŘEJE MIKEŠE, a ten se z této pozice nemýlil.

  Vojtěch Řádek

  Branky a nahrávky: 9. Mikeš (Ondrušek), 13. Plíhal, 13. Ondrušek (Vávra), 20. Kašovský (Bouša), 29. Matejčík, 30. Strachota, 31. Vávra (Mikeš), 44. Ondrušek (Sýkora), 49. Mikeš (Matejčík), 50. Strachota (Vávra), 55. Kotlas (Strachota) – 31. Ondráček, 48. Černoch


  FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Barák) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský, Strnad – Mikeš, Vávra, Vávra – Řezáč, Ondrušek, Matejčík – Koutný, Strachota (C), Plíhal.
  Bulldogs Brno: Bartek – Sládeček, Kladivo, Bauer, Žižka – Mráz, Kadlec, Coufal – Lorenc (C), Juhaňák, Kadavý – Pešák, Koláčný, Černoch – Voltner, Ondráček, Michálek – Grlický.

  Rozhodčí: František Pangerl – Jiří Šedivý