Pondělí 29.01.2018, 18:002. liga skupina Východ • 35. kolo

Konec zápasu. (20:18:41)

62:00
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Kopřivnice byla v prodloužení lepším týmem a zaslouženě vítězí! Puk si našel ONDŘEJ SLUŠTÍK a zavěsil ho z mezikruží přesně pod horní tyč. Asistence: Daniel Hrubý, David Stříž.

60:51
    Pargač byl dlouho úplně sám před brankou, ale za Kůdelu nedokázal propasírovat puk.

60:01

Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, přijde na řadu prodloužení.

60:00

58:50
    Kůdela si poradil s nahozením Vyčesaného.

57:07
    Je to znovu nerozhodně! Z blízka se kotouč za Kůdelu podařilo doklepnout ADAMU ČERVENKOVI a Kopřivnice je blízko překvapivým bodům. Asistence: Martin Tomášek, Michal Vyčesaný.

56:17
    Zakázané uvolnění Poruby.

55:05
    Poruba právě vstřelila branku!
    Tlak Poruby nakonec končí brankou, hosté otáčí vývoj zápasu na 3:2. Uvidíme, zda bude branka SAMUELA OLLENDERA také vítězná. Asistence: Lukáš Finsterle.

53:45
    Domácí byli teď blízko gólu, ale střela z blízka letěla vedle.

52:17
    Ale puk nakonec končí pod Petrem Hromadou.

52:12
    Domácí jsou pod velkým tlakem Poruby.

51:03
    Sluštík vyvezl puk a dokonce od levého mantinelu vystřelil.

50:54
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., nedovolené bránění).

50:42
    Kofroňova tvrdá střela Kůdelova nejprve vypadla z lapačky, ale pak puk brankář Poruby dojel a přikryl.

49:31
    Kopřivnice ztratila útočné pásmo.

49:02
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (T. Káňa – 2 min., hákování).

48:41
    Pěnčík je v pořádku už na střídačce.

48:40
    Na ledě zůstal ležet Marek Pěnčík. Rozhodčím trvalo dlouho, než přerušili hru.

48:16
    Domácí dokázali vyhodit puk a mohou vystřídat.

47:38
    Střela Poruby od modré čáry byla nepřesná. Hromada zasahovat nemusel.

45:39
    Další Zdeňkova rána a znovu dokázal Hromada puk vyrazit.

45:28
    Po Vyčesaného střele hned po buly předvedl Kůdela zákrok lapačkou.

45:09
    Pěnčík nahodil puk a je z toho zakázané uvolnění.

44:37
    Hromada si našel prostor na výhled a chytil střelu Jiřího Zdeňka.

43:45
    Kofroňovu střelu z nápřahu dokázal Kůdela zpacifikovat.

42:53
    Ránu Marka Slavíka od modré vyrazil Petr Hromada betonem.

41:39
    Je vyrovnáno! Poruba zvládla vstup do třetí třetiny a srovnává na 2:2. JIŘÍMU ZDĚŇKOVI stačilo nastavit hokejku a puk skončil pod horní tyčí. Asistence: Marek Haas.

41:02
    Po nahození Poruby ze středního pásma si Hromada raději ponechal puk v lapačce.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:37.

Domácí překvapivě po dvou třetinách vedou nad Porubou 2:1. Kopřivnici se dnes daří. Hraje poctivě zezadu a když je třeba, podrží ji brankář Hromada. Poruba sice měla pocitově ve druhé třetině více ze hry, ale gól nedala a naopak sama inkasovala. Jedinou branku prostřední třetiny vsítil Adam Kofroň.

40:00

39:59

39:07
    Hrubý našel od pravého mantinelu přihrávkou mezi kruhy postaveného Sluštíka. Ten ovšem trefil jen Kůdelův beton.

37:59
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jaroš – 2 min., podražení).

36:45
    Hostům se přechod do útoku nepovedl. Ofsajd.

35:55
    Poruba má dál tlak a domácí tým se zatím úspěšně brání.

35:18
    Kopřivnice vyhodila puk, tak aby to nebylo zakázané uvolnění.

34:33
    Červenkova střela z pravé strany byla hodně nebezpečná. Ale nikomu z domácích se pak puk dorazit do brány nepovedlo.

33:52
    Postavení útočícího hráče Poruby v brankovišti Kopřivnice. Hra je vykázána do středního pásma.

32:44

32:39
    Bailova střela zápěstím u levého kruhu byla nepřesná.

32:27
    po střele Jana Dreslera z mezikruží Hromadovi vypadl puk, ale jeho spoluhráči ho pak hned vyhodili z pásma.

30:44
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Gola – 2 min., sekání).

29:38
    Hokej je nebezpečná profese i pro fotografy. Jeden to právě v Kopřivnici schytal pukem do hlavy.

29:26
    Rozhodčí k nelibosti domácích hráčů pískají ofsajd.

29:10
    Další úspěšný zákrok Petra Hromady po střele z levé strany.

28:46
    Kopřivnice byla pod tlakem, puk se povedlo z pásma vyhodit Markovi.

28:15
    Hromada má puk pod kontrolou, ani on neumožnil Porubě dorážet.

26:39
    Na dorážku Hrubého střely číhal Pargáč, ale Kůdela puk nevyrazil, takže měl smůlu.

25:05
    Domácí se podruhé v utkání dostávají do vedení! Tentokrát se prosadil z předbrankového prostoru prosadil ADAM KOFROŇ. Asistence: Michal Krutil, Jakub Mach.

24:44

23:45
    Kopřivnice se zatím i v přesilovce musí bránit.

22:44
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Luboš – 2 min., vysoká hůl).

20:01

Za potlesku diváků skončila první třetina utkání mezi Kopřivnicí a Porubou. Domácí zatím drží s favoritem a prvním týmem tabulky krok a hrají 1:1. Kopřivnici hodně povzbudila vedoucí branka, kterou vstřelil už ve čtvrté minuty z přesilovky Pargač. O minutu později už bylo však vyrovnáno, o což se postaral Jan Káňa. Ve zbytku třetiny si oba týmy vytvořily své šance, ale Hromada ani Kůdela už neinkasovali.

20:00

19:30
    Merenda se dopustil chyby v obraně, ale pak i s pomocí spoluhráčů celou situaci uhasil.

18:36
    Hra je přerušena, protože puk skončil na střídačce Kopřivnice.

17:33
    Kůdela si připal jistý zákrok. Puk mu nevypadl, takže domácí nemohli dorážet.

16:02

15:45
    Akci Poruby zastavil ofsajd.

14:52
    Tentokrát Vyčesaný z dobré pozice z mezikruží ještě přihrával. Červenka pak Kůdelu nepropálil.

14:43
    Vyčesaného střela byla tečovaná, ale i tak skončila v lapačce Kůdely.

14:02
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Ollender – 2 min., držení).

13:30
    Střela Marka Haase z levé strany minula domácí branku.

12:43
    Červenka těžký puk nezpracoval, ale vybojoval ho zpět a Kopřivnice drží útočné pásmo.

11:39
    Po nahození domácích se puk znovu dotkl ochranné sítě za brankou Poruby.

11:00
    Střela Jakuba Macha z pravého křídla byla sražena do ochranné sítě.

10:35
    Jiří Zdeněk se proháčkoval ke střele bekhendem. Ta ale neměla razanci a brankář Hromada ji ztlumil betonem.

08:08

07:45
    Pargáč vypíchl puk do středního pásma a pak dostal od Sluštíka zpětnou nahrávku. Z levé strany ale Kůdelu nepřekonal.

07:10
    Hosté rozehrávají zpoza své brány, zatím se do útočného pásma nedostali.

06:08
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., držení).

05:51
    Poruba má výhodu a je v útočném pásmu.

04:44
    Je vyrovnáno! Domácí si své vedení moc dlouho neužili a favorit utkání vyrovnává. Přesnou střelou ze střední vzdálenosti se prosadil JAN KÁŇA. Asistence: David Zachar. Michal Hryciow.

03:14
    Kopřivnice bleskurychle využívá hned první přesilovku v zápase a překvapivě se dostává do vedení! Kůdelu v brance Poruby překonal JIŘÍ PARGAČ. Asistence: Marek Bail, Ondřej Sluštík.

03:02
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Zachar – 2 min., hákování).

01:41
    Poruba si vybojovala buly v útočném pásmu po levici Hromady.

00:01

HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail, Merenda – Červenka, Pargač (A), Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler (A), Janota, Hryciow, Adam, Slavík, Kaluža, Puškár – T. Káňa, Ballner, Haas, J. Káňa, Finsterle, Zdeněk (A), Zachar (C), Janoš, Gelnar, Ollender.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 4. Pargač (Bail, Sluštík), 26. Kofroň (Krutil, Mach), 58. Červenka (Tomášek, Vyčesaný), 62. Sluštík (Hrubý, Stříž) – 5. J. Káňa (Zachar, Hryciow), 42. Zdeněk (Haas), 56. Ollender (Finsterle)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail, Merenda – Červenka, Raška, Pargač (A), Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola