Swansea – Arsenal 3:1 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Huddersfield Town – Liverpool 0:3 (kon.)
Swansea City
3:1 (1:1)
Arsenal FC
Úterý 30.01.2018, 20:45 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 25. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:47:05)

Fauly: 4:8

Velkým zklamáním končí pro Arsenal zápas proti poslední Swansea. Ta vítězí překvapivě 3:1 a díky tomu se odpoutává od posledního místa v tabulce. Po výhře nad Liverpoolem je to další šok na úkor favorita a Swansea se dokonce posunuje na 17. místo. Zápas ovšem začal lépe pro Arsenal, který vedl díky gólu Monreala. Jenže o minutu později už bylo díky Clucase vyrovnáno. Ve druhé půli se na hřiště podívala i nová posila hostů Henrich Mchitarjan, ale ten sledoval jen zmar svého týmu. Po chybě Petra Čecha, který nezvládl odkop pod tlakem, dostal do vedení domácí tým Ayew. V závěru pak výhru welšského týmu zpečetil svým druhým gólem v utkání Clucas.

90+4

90+3
    Mchitarjanova přihrávka na Girouda byla nepřesná, míč končí u Fabianského.

90+3
    Běží poslední minuta. Rozehrávku po faulu ve středu hřiště mají hráči Swans.

90+2
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Sam Clucas, přichází Wayne Routledge.

90+1
    Mustafi dnes neodehrál nejlepší zápas. Nyní poslal velmi nepřesnou přihrávku do území, kde vůbec nikdo nebyl.

90
    Domácí fanoušci ale už oslavují vítězství, které nejspíš dnes ani nečekali. Hrát se budou ještě tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Hosté to ale stále nevzdávají, znovu se snaží přechytračit před vápnem usazenou obranu Swansea.

88
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Wilfried Bony.

87
    Arsenal sice jasně vládne držení míče, ale na to se prostě nehraje. A tak se ztráta na Ligu mistrů londýnskému týmu znovu zvýší.
    86. Sam CLUCAS - 3:1

86
    Swansea právě vstřelila branku!
    A je hotovo, rozhodnuto! Znovu nebyl Arsenal v obraně dostatečně důrazný. Ayew se natlačil před branku jako tank a pak se míč dostal se štěstím ke SAMU CLUCASOVI. Ten poté z blízka prostřelil Čecha, který tentokrát neměl moc šancí míč chytit. Domácí vedou 3:1 a nejspíš se tak odpoutají od posledního místa tabulky. Bez asistence.

86
    Centr na Girouda francouzského útočníka do šance neposlal. Obrana Swansea znovu zapracovala na jedničku. Překvapení na úkor favorita je už hodně blízko.

85
    Ramsey přebíral prudkou přihrávku. Míč si předkopl příliš daleko, takže ho pak mohl z trávníku sebrat Fabianski.

84
    Özil z otočky nejspíš na slepo servíroval míč před branku. Nejblíž mu byl Giroud, ale ani on ho netrefil.

83
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Nathan Dyer, přichází Thomas Carroll.