Ostrava – Šinnik Jaroslavl 2:0 (kon.) | Třinec – Michalovce 3:1 (kon.) | Śląsk – Karviná 2:1 (kon.)
Austria – Brno 0:2 (kon.) | SønderjyskE – Ostrava 0:1 (kon.) | Trenčín – Dynamo 1:3 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.) | Jablonec – Hammarby IF 2:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:0 (2:0)
FK Šinnik Jaroslavl
Úterý 30.01.2018, 09:15 • Belek, Turecko (TUR) • Přípravný zápas

Baník Ostrava na soustředění v tureckém Beleku dokázal zvítězit nad ruským klubem Šinnik Jaroslavl. Tým z východu sice vstoupil do utkání dobře a během prvních minut byl aktivnější, jenže poté dvakrát udeřil Baník, jehož hráči se nejprve prosadili z penalty a deset minut před přestávkou ze hry. Konečný výsledek. FC Baník Ostrava 2 FK Šinnik Jaroslavl 0. (10:59:57)

90

83
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Magadijev, přichází Karpov.

83
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Šadin, přichází Pojljakov.

75
    Šinnik čtvrthodiny před koncem začal utahovat šrouby, do sítě Baníku Ostrava se ovšem stále zatím trefit nedokázal. Český tým stále drží náskok 2:0.

61
    Hodina hry za námi. Baník měl v úvodu druhého poločasu tlak, nedokázal ovšem během něj udeřit a obraz hry se postupem času vyrovnal.

55
    Ze druhého poločasu uplynulo téměř deset minut, a zatímco v úvodu zápasu byl lepší Šinnik, do druhé pětačtyřicetiminutovky vykročili lépe hráči Baníku, kteří dobře brání a snaží se přidat další gól.

46
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Ljach, přichází Narylkov.

46
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Šajmordanov, přichází Kramarenko.

46
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Jevsejev, přichází Zemskov.

46
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Kamilov, přichází Samojlov.

46
    Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Nizamutdinov, přichází Fatichov.

46

Baník vykročil do prvního dnešního přípravného utkání v Beleku na turecké půdě velmi dobře, když se po necelé půlhodině po vlažném úvodu utkání prosadil z pokutového kopu a devět minut před přestávkou poté hráči českého celku udeřili podruhé. Skóre po prvním poločase. FC Baník Ostrava 2 Šinnik Jaroslavl 0.

45

36
    Baník právě vstřelil branku!
    Baník krátce před přestávkou udeřil podruhé a fotbalisté českého týmu budou s největší pravděpodobností vstupovat do druhého poločasu s dvoubrankovým vedením 2:0! O druhou branku Baníku se zasloužil DENIS GRANEČNÝ.

24
    Fotbalisté Baníku Ostrava po necelé půlhodině hry vybojovali pokutový kop a vedou v Turecku nad ruským Šinnikem Jaroslavl 1:0! Skvěle. Penaltu proměnil TOMÁŠ POZNAR.