Celtic – Hearts 3:1 (kon.)
Celtic Glasgow
3:1 (3:0)
Heart of Midlothian FC
Úterý 30.01.2018, 20:45 • Celtic Park, Glasgow • Skotská Premier League • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:11)

Je konec. Celtic potvrdil roli favorita a vyhrál v domácím prostředí 3:1. Už ve třetí minutě poslal domácí do vedení Edouard. Ve 25. minutě přidal druhou branku Boyata. Ve 36. minutě se dočkal i Dembélé, který měl při předchozích dvou brankách vždy velký podíl, jelikož si připsal asistenci, ale při třetí brance si již připsal gól. V 68. minutě sice Lafferty využil chybu domácích a vsítil gól, ovšem poté už branka nepadla a Celtic si připisuje další tři body do tabulky.

90+2

90+2
    Milinkovič ještě dostal žlutou kartu za nedovolený zákrok.

90+1
    Po něm se ke střele domácí sice nedostali, ale po chvíli už jo, ovšem rána domácího hráče skončila jen vedle brány.

90
    Celtic vybojoval rohový kop z levé strany.

89
    Nyní si hosté zavařili, když až na poslední chvíli přihrával hostující brankář svému kolegovi.

88
    Další velká šance Celticu, ale opět neskončila gólem. Po přihrávce z levé strany před bránu nechal hostující brankář míč doskákat do zámezí.

86
    Domácí vybojovali autové vhazování na půli hostů a kontrolují konec zápasu. Dnes už to na obrat nevypadá a Celtic tak oplatil porážku z prvního vzájemného zápasu v letošní lize, kdy prohrál vysoce 0:4.

85
    Opět si hráči Celticu vytvořili skvělou příležitost ke skórování, ale domácí hráč svojí střelou trefil jen obránce Hearts.

84
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Edouard, přichází McGregor.

83
    Ntcham se ocitl v hodně slibné pozici, ale svou střelu umístil pouze vedle levé tyče.

82
    Nyní se domácí hráč Musonda snažil překonat obrana Hearts, ale nastřelil pouze jejího obránce.

81
    Ve druhém poločase rozhodně není hra Celticu tak dominantní jako v první půli, ale stále jsou lepším mužstvem na hřišti.

80
    Celtic získal autové vhazování na polovině Hearts, ale poté se s míčem dostal opět až na svou půli.

79
    Domácí ukradli míč a jdou dopředu po levé straně. Následně se do střely opřel Ntcham, ale jeho pokus skončil jen vedle brány.

78
    Střídání v týmu Heart of Midlothian FC: ze hřiště odchází Lafferty, přichází Naismith.