Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.) | Boston – Anaheim 1:3 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Florida 1:4 (kon.)
St. Louis – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:1 (kon.) | Nashville – Chicago 1:2 (kon.)
Dallas – Los Angeles 0:3 (kon.) | Calgary – Vegas 2:4 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:3 (po pr.)
Dallas Stars
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Los Angeles Kings
Středa 31.01.2018, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

50:21
    Nejspíš poslední šance pro domácí, jak se zápasem něco udělat. Torrey Mitchell dostává dvě minuty za hrubost poté, co se pustil do Radka Faksy. Tak uvidíme.

38:56
    Na konci prostředního dějství si Dallas Stars zahrají přesilovku. Dustin Brown je nucen odejít za katr, protože vyfasoval dvě minuty za jasné sekání.

35:11
    Hostující Michael Amadio fauloval soupeře sekáním, takže si bude muset jít odpykat dvě minuty. To je možnost pro Dallas, jak se před odchodem do kabiny dostat na rozdíl jediné branky.

27:41
    Tyler Pitlick zasáhl Kempeho hokejkou do obličeje. Protože došlo ke krvavému zranění, dostane hned 2 + 2 minuty. To je další zajímavá přesilovková možnost pro Los Angeles Kings.

24:17
    Početní výhodu si vyzkouší také Kings. Alexander Radulov dostává od rozhodčích menší trest za držení soupeřovy hole. Uvidíme, jak si hosté s přesilovkou poradí.

21:46
    Bude se poprvé v tomto zápase vylučovat, přesilovku si zahrají Dallas Stars. Dvě minuty za držení míří za katr odpykat hostující Alec Martinez.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 4. LaDue (Kopitar, Iafallo), 26. Doughty (Muzzin, Kopitar), 42. Martinez (T. Mitchell, Pearson)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Johns, Honka – Ja. Benn, Seguin, Radulov – G. Smith, Spezza, B. Ritchie – D. Shore, Faksa, Pitlick – Elie, Dickinson, Janmark.
    Los Angeles Kings: Kuemper (J. Campbell) – Gravel, Doughty, Martinez, Folin, Muzzin, LaDue – Iafallo, Kopitar, Toffoli – Pearson, Kempe, D. Brown – Clifford, T. Mitchell, Lewis – Andreoff, Amadio, Brodzinski.

Rozhodčí: Rehman, Hebert – Gibbons, Gawryletz

Diváci: 17 655