Děčín – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Šumperk 2:1 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Trutnov – Bílina 6:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 6:3 (kon.) | Písek – Klatovy 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 1:8 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 0:2 (kon.)
HC Děčín
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Středa 31.01.2018, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 29. kolo

51:52
    Pavel Zajan dostává dvě minuty za krosček a hosté mají k dispozici přesilovou hru. Mají tak šanci srovnat stav utkání.

31:31
    Oliverius za brankou zahákoval soupeře a dostává dvě minuty. Hosté budou hrát přesilovku čtyři na tři.

31:02
    Síly na ledě se srovnají. Moravec dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Uvidíme tak znovu hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

30:07
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Vacek – 2 min., hákování).

29:48
    Další trestné střílení pro Děčín. Macek byl sražen při další střelecké příležitosti. Nájezd ale pojede Hašek, Macek se zranil pádem o konstrukci branky.

27:42
    Zdeněk Petráš unikl ve vlastním oslabení, byl faulován při střele a sudí nařizuje trestné střílení pro Děčín!

25:49
    Síly na ledě se srovnají. Zajan inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a také on usedá na trestnou lavici.

25:00
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Havlas – 2 min., krosček).

15:30
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Mulač – 2 min., podražení).

11:36
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Navarra – 2 min., faul kolenem).

04:40
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Bříška – 2 min., hákování).

01:39
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Oliverius – 2 min., sekání).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Faigl (Chmel, Zika), 50. Zajan (Volráb, Hašek) – 4. Havlas (Nevyhoštěný, Pavlů)

HC Děčín: Dlouhý (Lavinger) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Macek, Tenkrát, Chmel, Vaněk – Zajan, Volráb, Horák – Faigl, Oliverius, Chovanec – Petráš, Vacek, Hašek – Zika, Navarra
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, Tondr M., Pulec – Babec, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Gecko – Peřina

Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Marek