Děčín – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Šumperk 2:1 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Trutnov – Bílina 6:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 6:3 (kon.) | Písek – Klatovy 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 1:8 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 0:2 (kon.)
HC David Servis Č. Budějovice
5:2 (3:2, 1:0, 1:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 31.01.2018, 18:00 • Hokejové centrum Pouzar České Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR) • 30. kolo

Konec zápasu. (20:00:50)

58:45
    Rytnauer ujel v oslabení sám na Dudáčka. Ten jeho pokus mezi betony chytil.

58:01
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Horký – 2 min., podražení).

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:53
    Další zakázané uvolnění. Bude se vhazovat po pravici Dudáčka.

56:30
    V posledních minutách se hraje hokej nahoru dolů. Diváci se v Hokejovém centru Pouzar baví.

55:10
    Domácí znovu usazeni v útočném pásmu. Je zřejmě rozhodnuto.

52:34
    Hosté znovu zvýšili svou aktivitu. Zatím se jim však nedaří přejít přes útočnou modrou čáru.

50:43

49:27
    Pucher v brankovišti. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

48:43
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Trummer – 2 min., hákování).

48:06
    Hosté mají už jen necelých dvanáct minut na vyrovnání. České Budějovice nepolevují v aktivitě a jsou usazené v útočném pásmu.

46:13
    Macháček vystřelil od modré čáry a trefil horní tyč brány Brože!

44:33
    Hosté přidali na aktivitě. Náskok Českých Budějovic je velký, podaří se jim ještě s utkáním ještě něco udělat?

42:38
    David Servis právě vstřelil branku!
    A je to o tři branky! LUKÁŠ KŘÍŽ vystřelil od modré čáry a trefil přesně pravou šibenici. Asistence: Jan Radoš a Jakub Marek

42:28
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Pucher – 2 min., podražení).

42:08
    Daničišin dvakrát vystřelil na Brože, ten jeho obě střely pokryl.

40:37
    Domácí nepolevili v aktivitě. Moravské Budějovice už mají jen necelých dvacet minut na vyrovnání.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 1. Šulčík (Marek, Radoš), 9. Trummer (Šulčík, Lukáš Kříž), 17. Šulčík (Trummer, Marek), 37. Šulčík (Trummer), 43. Kříž (Radoš, Marek) – 2. Horký (Rytnauer), 6. Rytnauer (Jan Bulín)

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Bubeníček) – Radoš, Kříž L., Michal, Macháček, Babchuk, Škopek, Kříž J., Farka – Šulčík, Marek, Trummer – Vylíčil, Bárta, Sumerauer – Dančišin, Káník, Jindra – Svoboda
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – Kabelka, Sobotka, Pelikán, Kliment, Peroutka, Wasserbauer – Pucer ml., Pucher st., Juráň – Matějka, Rytnauer, Krutiš – Horký, Lupač, Bulín J. – Salák, Bulín P.

Rozhodčí: Hucl – Samuel, Mertl