Děčín – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Šumperk 2:1 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Trutnov – Bílina 6:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 6:3 (kon.) | Písek – Klatovy 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 1:8 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 0:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (2:0, 2:3, 2:0)
HC Tábor
Středa 31.01.2018, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 30. kolo

To je dnes ode mne z Kotliny vše. Přeji vám krásný zbytek týdne a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (21:24:33)

Do třetí třetiny nastoupili Bruslaři s Davidem Markem v bráně a nepřipustili žádné překvapení. Po většinu času byli lepší a nakonec své vedení potvrdili dvěma góly. O první z nich se postaral Lukáš Endál, poslední pojistku přidal Jakub Šuhaj. Havlíčkův Brod tak uhájí čtyřbodový náskok na čele tabulky.

Střely na bránu: 45:32

59:54
    Hosté jsou kompletní.

59:00
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři přesilovou hru pěti proti třem využívají. Luboš Voříšek se uvolnil na ose hřiště a mířil sám na brankáře. Svým blafákem hostujícího brankáře pokořil, puk se ale za brankovou čáru nedostal. Tam jej dorazil až JAKUB ŠUHAJ! Asistence: Luboš Voříšek, Jan Milfait.

58:36
    Bruslaři zakončili kombinaci proti třem protihráčům střelou od modré čáry, která skončila v moci Davida Nováka.

57:54
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (hráčská lavice, odpyká Škrdleta – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Seidl – 2 min., držení + 10minutový osobní trest, nesportovní chování + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování). Trest odpyká Pechánek.

57:48
    Hosté by se rádi pokusili zdramatizovat závěr utkání, nemohou se ale vymanit z vlastního pásma.

Utkání sleduje z ochozů Kotliny 735 diváků.

57:16
    Ondřej Šulek vzal situaci na sebe a snažil se prokličkovat do útočného pásma, jeho manévry před modrou čarou ale vedly pouze do ofsajdu.

56:19
    Jakub Šuhaj vystihl rozehrávku Tábora a počkal si na z druhé vlny najíždějícího Luboše Voříška, jeho střelu zápěstím nadvakrát zkrotil David Novák lapačkou.

55:33
    Lukáš Endál napadal hostující rozehrávku, z čehož nakonec těžil Patrik Přidal, který se dostal ke kotouči. Brzy o něj ale zase přišel.

54:44
    Teď už jsou kompletní i domácí, pokračuje se ve hře pět na pět.

54:16
    Jihočeši nakonec dokázali kombinovat v pásmu Havlíčkova Brodu a dostali se ke dvěma nebezpečným pokusům, které ovšem zlikvidoval David Marek.

53:48
    Oslabení zatím zvládají na výbornou, hosté se ještě nedostali přes útočnou modrou čáru.

53:19
    Ondřej Šulek se vrací na ledovou plochu, domácí se budou nějakou dobu bránit ve čtyřech.

53:02
    Lukáš Endál prošel středem hřiště až do útočného pásma, kde přihrál doleva na Miroslava Třetinu. Ten mířil do protějšího horního rohu, David Novák ovšem mistrně zasáhl vyrážečkou.

52:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Semrád – 2 min., hákování).

52:30
    David Vala vypálil od modré čáry a z Davida Nováka kotouč vypadl, nikdo z domácích se ale k dorážce nedostal.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 9. Voříšek (Třetina), 17. Třetina (T. Semrád, Vala), 26. Endál (Kulhánek), 28. Vala (Beneš), 48. Endál (Přidal, Kříž), 59. Šuhaj (Voříšek, Milfait) – 26. Škrdleta (Šulek, Seidl), 34. Seidl (Šulek), 38. Doktor (K. Černý)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (od 41. Marek) – T. Semrád, M. Semrád, Kulhánek, Vala, Balgalvis, Kříž – Endál, Milfait "A", Přidal – Šuhaj, Třetina "C", Voříšek – Kozlík, Kuchta, Chlubna – Křehlík, Ludvík, Beneš
    HC Tábor: D. Novák (Klestil) – Tesař, Havran, K. Černý "C", Kachyňa, Dvořák, T. Černý, Duben – Blažek, Heřman "A", Seidl "A" – Březina, Šulek, Škrdleta – Pechánek, Doktor, Syrovátka – Kadilák

Rozhodčí: Michal Maršálek – David Urubčík, Jan Kleprlík