Děčín – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Šumperk 2:1 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Trutnov – Bílina 6:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 6:3 (kon.) | Písek – Klatovy 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 1:8 (kon.)
Nymburk – Kolín 0:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Sokolov 0:2 (kon.)
NED Hockey Nymburk
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
SC Marimex Kolín
Středa 31.01.2018, 18:00 • Nymburk • 2. liga skupina Střed (ČR) • 30. kolo

Kolín nakonec o svém vítězstvím rozhodl ve třetí třetině, kdy v jejím úvodu dosáhl branky. V závěru pečetil své vítězství brankou do prázdné brány. (20:12:58)

58:10
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolín stvrzuje své vítězství brankou do prázdné brány. Střelcem je JOSEF MALÝ. Bez asistence.

57:46
    Nymburk zkouší power play a odvolává svého brankáře, na led naskakuje šestý hráč.

42:14
    První branka zápasu je na světě a střílí ji PETR PÝCHA. Bez asistence.

40:01

Druhá třetina byla o dost lepší než ta úvodní. Oba celky začaly více bruslit a bylo k viděná několik zajímavých šancí. Ke konci druhé třetiny se Nymburk bránil ve třech hráčích. Ubránil se a na první branku v zápase stále čekáme.

40:00

38:08
    Kolín hrál minutu a pul proti třem hráčům Nymburka. Kolín si vytvořil velký tlak, ale nakonec se Nymburk dokázal ubránit.

30:00
    Na druhé straně šel sám na Sejpala Smejkal, ale ani on neuspěl a Sejpal vyráží jeho pokus!

29:00
    Morkes ujížděl v přesilové hře sám na brankáře, ale Krofta jej vychytal!

20:01

První třetina nám branku nepřinesla. V největší šanci byl Kolín, kdy Pýcha trefil tyčku. Nymburk má ve své hře řadu nepřesností a Kolín je o něco lepší celkem.