Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 2:1 (kon.) | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj 2:1 (1:0 po s.n.) | Olomoucký kraj – Praha 3:1 (kon.)
Královéhradecký kraj – Plzeňský kraj 3:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 4:5 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Kraj Vysočina
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Královéhradecký kraj
Čtvrtek 01.02.2018, 07:30 • Zimní stadion Choceň • Olympiáda dětí a mládeže • Semifinále

V samostatných nájezdech zvítězil tým Kraj Vysočina.
    Autorem vítězné branky je ADAM RAUŠ.

29:00
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
    Dvojnásobné oslabení sice Královéhradecký kraj přežil, následně ale inkasuje vyrovnávací branky! Svoji dravost a tah do branky ukázal MATOUŠ MENŠÍK, který dokázal přehodit gólmana Tichého a i přesto, že ho následně zboural, mohl se radovat z důležitého semifinálového gólu – 1:1! Asistence: Tobias Adam.

12:03
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Tři minuty před koncem první třetiny zde máme úvodní branku zápasu! ŠIMON MARHA nejprve neuspěl v samostatném úniku, kdy jeho střelu zastavil pozorný Král, vzápětí však v přečíslení dva na jednoho po přihrávce Glose pálil milimetrově přesně a vstřelil tak již svůj jedenáctý gól na turnaji – 0:1! Asistence: Matěj Kloz.