Toronto – NY Islanders | 5:0 (kon.) | | | Washington – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | Detroit – San Jose | 2:1 (4:3 po s.n.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 5:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 7:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 5:1 (kon.) |
Jihlava – HC Litvínov | 8:7 (kon.) |
Slavia – Sparta | 4:8 (kon.) |
Nový Bydžov – Opočno | 9:5 (kon.) |
Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj | 2:1 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Královéhradecký kraj | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Olomoucký kraj – Praha | 3:1 (kon.) |
Královéhradecký kraj – Plzeňský kraj | 3:1 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina | 4:5 (po pr.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 8:3 (kon.) |
po prodl.
Moravskoslezský kraj
4:5
(1:0, 2:3, 1:1 - 0:1)
Kraj Vysočina
Petr Dejnožka
Branky a nahrávky:
13. Kubík (Krejsa), 34. Schauer, 35. Przybyla, 52. Brada (Bystroň) – 25. Chvátal (Putz), 30. Menšík (Putz), 36. Putz (Dáňa), 48. Dáňa (Putz), 63. Menšík (Dáňa)
Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Špringl
Diváci:
Neproměněná penalta:
Moravskoslezský kraj:
Slíž (Bartošák) – Przybyla, Moškoř, Szturc, Krejsa, Vojkůvka, Ramik, Schauer, Raszka, Smolka, Kotásek, Brada, Bystroň, Cubo, Bujak, Krčmarský, Puchala, Zmarzlák, Machů, Kubík, Bechný.
Náhradníci:
Trenér:
Kraj Vysočina: Král (Maláč) – Putz, Menšík (C), Rauš (A), Zych, Dáňa, Kravec, Pavelec, Vranka, Jungwirth, Broža, Zdarsa, Chvátal (A), Sapík, Macek, T. Adam, Polodna, Moravec, Juřica, Dymák, Pigl
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Kraj Vysočina: Král (Maláč) – Putz, Menšík (C), Rauš (A), Zych, Dáňa, Kravec, Pavelec, Vranka, Jungwirth, Broža, Zdarsa, Chvátal (A), Sapík, Macek, T. Adam, Polodna, Moravec, Juřica, Dymák, Pigl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Špringl
Diváci:
Nejlepší brankář – Daniel Král (Kraj Vysočina)
Nejlepší obránce - Stanislav Svozil (Olomoucký kraj)
Nejlepší útočník – Šimon Marha (Královéhradecký kraj)
1. Kraj Vysočina
2. Moravskoslezský kraj
3. Královéhradecký kraj
4. Plzeňský kraj
5. Olomoucký kraj
6. Hlavní město Praha
7. Ústecký kraj
8. Jihomoravský kraj
9. Jihočeský kraj
10. Karlovarský kraj
11. Středočeský kraj
12. Zlínský kraj
13. Liberecký kraj
14. Pardubický kraj
Moravskoslezský kraj – Jan Schauer
Kraj Vysočina – David Putz
Je konec! Jako správný kapitán si vzal zlatý gól na starost MATOUŠ MENŠÍK, který přejel modrou čáru a ranou o břevno nedal šanci Slížovi zareagovat – 4:5! Asistence: Josef Dáňa.