Boston – St. Louis 3:1 (kon.) | Buffalo – Florida 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:3 (kon.)
NY Rangers – Toronto 0:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:0 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Vegas 2:3 (po pr.) | Nashville – Los Angeles 5:0 (kon.) | Calgary – Tampa 4:7 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:4 (po pr.) | Arizona – Dallas 1:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 4:2 (kon.)

2. Radko Gudas (PHI); (0+0), 1 střela, 16:38
    3. Pavel Zacha (NJD); (0+2), 3 střely, 18:01 (03:47:06)

Po narůstajícím tlaku srovnal stav utkání v padesáté první minutě po Zachově přihrávce Severson. Vše už napovídalo, že v Prudential Center uvidíme prodloužení, ale hned na to přišel smolný zákrok Lyona, kterému propadlo Hischierovo sklepnutí mezi betony.

59:57
    Kotouč je ve středním pásmu a to znamená, že Devils v dnešním zápase zvítězí.

59:39
    Šestice hráčů zatím kombinuje podél obvodu útočného pásma.

59:20
    Voráček musí pro puk až za vlastní branku.

Devils právě vstřelili branku!
    Unavení Flyers po včerejším duelu s Capitals inkasují necelou minutu a půl před koncem základní hrací doby! Blake Coleman od pravého hrazení našel před brankou NICA HISCHIERA, který kotouč pouze nasměroval mezi betony Lyona. Brankáři Philadelphie puk propadl a doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Blake Coleman a Ben Lovejoy.

57:51
    Gostisbehere si říkal o přihrávku na modrou čáru, která nakonec přišla, ale kotouč obránci Flyers přeskočil čepel hole a skončil až ve středním pásmu.

56:08
    Až na hranici brankoviště si sjel Raffl, který se kličkou snažil roztáhnout Kinkaida! Následně, možná trochu úmyslně posunul branku Moore.

55:49
    Domácí špatně rozehráli, a ke střele od modré čáry se dostal Laughton.

54:48
    Puk se zapletl mezi brusle Halla, kvůli čemuž se domácí devítka nedostala k zakončení.

54:14
    Ve středním pásmu vyšťoural puk Filppula, ale v držení kotouče jsou opět hráči v červeném.

53:44
    Laughton v protiútoku zkoušel bekhendem přizvednout puk nad beton Kinkaida, ale domácí brankář skvělým zákrokem podržel svůj tým.

53:06
    Nahození Zachy spustila v brankoviště Flyers řetězovou reakce, kterou hosté nakonec řeší vyhozením puku do střední třetiny.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 4. Palmieri (Zacha, Hall), 14. Stafford (J. Moore, Vatanen), 51. Severson (Zacha, Palmieri), 59. Hischier (Coleman, Lovejoy) – 7. Giroux (Voráček, Simmonds), 16. Simmonds (Voráček, Gostisbehere), 28. Gostisbehere (Leier, Filppula)

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – Vatanen, A. Greene, Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher, Müller – Bratt, Hischier, Hall – Palmieri, Zacha, Wood – Noesen, Zajac, Coleman – Boyle, Stafford.
    Philadelphia Flyers: Lyon (Neuvirth) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Voráček, Patrick, Simmonds – Weal, Filppula, M. Raffl – Goulbourne, Laughton, Lehterä – Leier.