Boston – St. Louis 3:1 (kon.) | Buffalo – Florida 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:3 (kon.)
NY Rangers – Toronto 0:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:0 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Vegas 2:3 (po pr.) | Nashville – Los Angeles 5:0 (kon.) | Calgary – Tampa 4:7 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:4 (po pr.) | Arizona – Dallas 1:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 4:2 (kon.)
Arizona Coyotes
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Dallas Stars
Pátek 02.02.2018, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (06:25:29)

Československá stopa v utkání
    Richard Pánik (ARI)
    0+0, 2 střely, čas na ledě 17:10.
    Radek Faksa (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:52.

1. Devin Shore (DAL) 1+1
    2. Tyler Seguin (DAL) 1+0
    3. Kevin Connauton (ARI) 1+0.

Střely na branku: 18 – 25 (6:5, 4:17, 8:3).

Je dobojováno! Arizona v první třetině využila pomalejšího rozjezdu Dallasu, jenže po změně stran třikrát inkasovala a v závěrečné dvacetiminutovce už nenašla recept na zdramatizování zápasu, kterému dal definitivní tečku Esa Lindell. Stars tak po dvou prohrách zabrali a posunuli se v Západní konferenci na páté místo. Arizona naopak podruhé v řadě padla a zůstává v celé lize poslední.

59:27
    Zápas se už jenom dohrává, přihlíží tomu poslední zbytky fanoušků, kteří jsou povětšinou oděni do zelených dresů Dallasu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:24 Esa LINDELL - 1:4

58:24
    Dallas právě vstřelil branku!
    Šestadevadesát sekund před koncem zápasu je definitivně rozhodnuto! ESA LINDELL se dostal k puku v obranném pásmu a o mantinel ho poslal až do odkryté klece na opačné straně hřiště. Bez asistence.

58:02
    Keller získal puk u levého mantinelu a z úhlu vystřelil do Lehtonena, který po vyražení neměl přehled o situaci, ale kotouč už byl za jeho brankou.

57:45
    Scott Wedgewood odjel ze své branky a zmizel na střídačce. Arizona to zkouší v šesti proti pěti.

57:15
    Utkání velmi rychle směřuje ke svému konci a nic nenasvědčuje tomu, že by jsme se měli dočkat nějaké dramatické zápletky. Stars si v poklidu hlídají dvoubrankový náskok.

56:39
    Ritchie v situaci dva na jednoho přihrál přes Goligoskiho na Eliho. Wedgewood se mezitím bleskurychle přesunul a srazil střelu do ochranné sítě.

56:07
    Perlini si znovu najel až do takřka nulového úhlu, Lehtonen si nepřesnou střelu pohlídal a nechal projít puk na druhou stranu.

55:53
    Derek Stepan přijal přihrávku rukou a to se nelíbilo rozhodčím, kteří přerušili hru a vytvořili prostor pro komerční pauzu.

55:27
    Dvě zakázané uvolnění Hvězd za sebou vrací pozornost poloprázdných tribun do útočného pásma Arizony.

55:10
    Menší tlak Coyotes nepřinesl žádné zakončení, pokusy Domiho a Connautona totiž Johns a Benn zablokovali.

54:26

54:21
    Radulov zřejmě trefil Wedgewooda do masky, ale hra pokračovala výpadem Perliniho, jenž z úhlu Lehtonena nepřekonal.

53:56
    Shoreovu střelu Wedgewood vyrazil a pak měl plné ruce práce s několika dorážkami důrazných útočníků Dallasu. Vše skončilo nepřesnou ranou Klingberga.

53:16
    Znovu se Stars nedokáží usadit v útočné třetině. Za aktuálního stavu je to však nemusí výrazněji trápit.

52:45
    Richardson vyhrál vhazování pro Goligoskiho, jenž vedle vlastní branky nevymýšlel nic riskantního a odehrál puk do bezpečí.

52:26
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., podražení).

51:45
    Fischer přejel útočnou modrou ještě před postupujícím Riederem a během akce dva na dva zavinil postavení mimo hru.

50:46
    Tyler Pitlick dostatečně rychle přistoupil k Ekmanu-Larssonovi a jeho střelu srazil nad mantinely.

50:22
    Kari Lehtonen jednoduše pokryl dalekonosný pokus a počkal si na hvizd hlavního arbitra. Následuje komerční přestávka.

50:09

49:40
    Ve výrazně zkrácené přesilovce se Dallasu nedaří usadit v útočném pásmu a vymyslet nějakou kloudnější kombinaci.

48:52
    Coyotes odehráli jedno z nejlepších střídání z celého zápasu. Goligoski, Pánik ani Chychrun svými střelami však nepříznivé skóre nezměnili.

48:48

48:09
    Po odpískání ještě vznikla menší potyčka, ve které byl kromě Domiho hodně aktivní Lindell. Oba hráči dostali menší tresty za hrubost a domácí útočník navíc dvě minuty za sekání. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

48:08
    Goligoski posunul puk na Maxe Domiho, který vystřelil zápěstím z pravého kruhu a přiměl Lehtonena k propagačnímu zákroku.

47:29
    Tyler Seguin vyhrál vhazování a pak se sám prodral ke kotouči, který odehrál ven z obranné třetiny Dallasu.

47:15
    Yotes se tentokrát usadili v útočném pásmu. Po dlouhé a neškodné kombinaci přišla přihrávka do druhé vlny na EKmana-Larssona, jehož střelu Pitlick zablokoval do ochranné sítě.

46:48
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., krosček).

46:30
    Luke Schenn dojel puk a z pravého mantinelu branku minul. Z opačného konce modré čáry to pak zkoušel Connauton a sražený puk skončil na hlavě náhradního brankáře Dallasu Bena Bishopa, který utržil tržnou ránu a musel odejít na šití.

46:04

45:34
    Hráčům Stars se podařilo vyhodit a z jejich oslabení zbývá už jen poslední půlminutka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:45
    Clayton Keller dostal dvakrát nabito k vrcholku pravého kruhu, napoprvé trefil Radka Faksu a z opakovaného pokusu branku minul kompletně.

44:22
    I pátá přesilovka Arizony začala prohraným vhazováním a vyhozením Dallasu do bezpečné části kluziště.

44:04
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., hákování).

43:21
    Puk vyletěl na jednu ze střídaček a hra je znovu přerušena. Vhazuje se u modré čáry poblíž domácí brány.

43:15
    Další zbytečné zakázané uvolnění Kojotů, kteří nemohou dokončit střídání a budou čelit buly před Wedgewoodem.

42:41
    Nick Cousins chtěl zaseknout v pravém kruhu, ale puk mu přitom utekl na osu hřiště k obránci Dallasu.

42:07
    Julius Honka dobruslil puk před Christianem Fischerem a je z toho další icing hráčů ve vínově červených dresech.

41:49
    Coyotes se vymanili z obranného sevření, jenže z nahození Connautona se stalo zakázané uvolnění.

40:22
    Doteď naprosto neviditelný slovenský útočník Richard Pánik pálil z pravého kruhu, ovšem k Lehtonenovi jeho pokus nedoletěl.

40:01

Střely na branku po 2. třetině: 10 – 22 (6:5, 4:17).

Klub z Texasu po nevýrazné první třetině výrazně zabral a druhou dvacetiminutovku jednoznačně odvládl. Kromě jedné neuznané a tří regulérních branek měli několik dalších šancí a do závěrečného dějství půjdou s nadějným náskokem 3:1. O ten se přesnými trefami zasloužili Shore, Seguin a Janmark.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:38
    Dvě tutovky pro Dallas zůstaly nevyužity! Pitlick nejprve nedal v přečíslení dvou na jednoho, o pár sekund později jel Seguin dokonce sám na Wedgewooda, který kanadskému útočníkovi vystavil stopku klíčovým zákrokem!

39:29

39:06
    Goligoskiho střele z dálky nechybělo moc, Lehtonen zasahovat nemusel a nyní sleduje pokračující kombinaci Kojotů.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:30
    První polovina přesilové hry se Arizoně hrubě nepovedla, puk se prakticky neocitl v jejím útočném pásmu.

38:02
    Ekman-Larsson sebral puk Faksovi zákrokem na hranici pravidel. Kdyby se vylučovalo, nemohl by se švédský obránce divit.

37:29
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., vysoká hůl).

36:54
    Znovu střela Ekmana-Larssona, který se netrefil ani z dobré pozice na ose hřiště. Stars vzápětí vyhodili na icing.

36:22
    Švédský zadák Ekman-Larsson je dnes poměrně hodně vidět, ani jeho další střela od modré čáry ale nebyla dostatečně přesná.

35:52
    Stephen Johns školácky ztratil puk v obranném pásmu a odevzdal ho Cousinsovi, jenž zleva střílel z poměrně ostrého úhlu a na Lehtonena si nepřišel.

35:15
    Klingbergovo nahození bylo podle rozhodčích tečované a zakázané uvolnění Stars se nepískalo. Kojoti se přesto rychle dostali do útočného pásma a získali v něm buly díky propagační střele Connautona.

34:35
    Ekman-Larsson udělal několik kroků blíže k brance a pro něj netradičním golfákem vystřelil vedle levé tyče Lehtonenovy klece.

33:39
    Teprve třetí zákrok ve druhé třetině pro Lehtonena, který dobře viděl na Hjalmarssonovu prudkou střelu krátce po Stepanem vyhraném vhazování.
    33:24 Mattias JANMARK - 1:3

33:24
    Tato trefa Hvězd už bude stoprocentně platit a hosté tak odskakují do dvoubrankového náskoku! Radek Faksa převzal nahrávku od Pateryna a v útočném pásmu přenechal puk MATTIASI JANMARKOVI. Ten z minusového úhlu nahodil směrem do brankoviště a dokonale zaskočil Wedgewooda, který si nepokryl škvíru mezi betony. Asistence: Radek Faksa, Greg Pateryn.

32:50
    Icing Arizony.

32:33
    Scott Wedgewood rychle zareagoval na Ritchiem tečovanou střelu z delší vzdálenosti a přerušil hru, aby jeho parťáci mohli kompletně prostřídat.

32:07

31:51
    A další dva bloky obětavých hráčů Arizony. Po střele Radulova pokazili také zakončení z hokejky Klingberga.

31:26
    Dělovku ruského forvarda Radulova schytal do těla Goligoski. O chvíli později zleva pálil také Seguin, ale minul.

31:11
    Klingberg přenesl hru doleva na Benna, který to zkoušel z vrcholu levého kruhu a trefil špičku brusle Connautona, od níž šel puk do ochranné sítě.

30:40
    Pěkná kombinace na jeden dotek vedla ke třetímu gólu Dallasu. Bennova trefa však byla odvolána kvůli předchozímu ofsajdu a Richardson se proto vrací na trestnou lavici!

30:28
    Úvody oslabení už tradičně patří týmům, které jsou v početní nevýhodě. Stepan vyhrál buly a Martinook pak vyhodil do bezpečí.

30:07
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brad Richardson – 2 min., hákování).

29:56
    S velkým přehledem na druhé straně zasáhl také Scott Wedgewood, který pokryl Ritchieho pokus z levé strany.

29:21
    Znovu v akci Oliver Ekman-Larsson, který si v poklidu nabruslil na pozici levého křídle, ale Lehtonena střelou na bližší tyč moc nevystrašil.

28:49
    Ekman-Larsson svým typickým tahem vystřelil od modré čáry a trefil hokejku Perliniho, od něhož puk letěl mimo Lehtonenovu branku.

28:12
    Stars se nastěhovali do útočného pásma a vyhnuli se několika plánovaným hitům. Puk nakonec prošel celým obvodem ofenzivní třetiny až k modré čáře, odkud Honka vypálil do nic netušícího Wedgewooda.

27:32
    Connautonova střela od modré byla sražená do mezikruží, kam si nabruslil Martinook a při bekhendové dorážce trefil jen nohu překážejícího spoluhráče Richardsona.

26:49
    Nyní už Seguin s přispěním velké rychlosti prosvištěl do útočného pásma a dokonce se dostal před posledního obránce, jenže zakončení na překonání Wedgewooda nestačilo.

26:36
    Seguin dělal co mohl, ale nepřesnou přihrávku před jeho osobu nezachytil, z čehož plyne zakázané uvolnění Hvězd.

26:22
    Seguin čistě vyhrál buly pro Klingbergě, jenž měl poměrně dost času na přípravu střely z vrcholu pravého kruhu. Ta nejprve prošla přes Cousinse, ale nakonec skončila v lapačce Wedgewooda.

26:18
    A další zakázané uvolnění Kojotů, kterým poslední minuty vůbec nevychází a nyní nemohou najít ztracenou pohodu z první třetiny.

25:56
    Po icingu Arizony přišlo na řadu vhazování a po něm střela Dana Hamhuise, kterou zablokoval Nick Cousins.
    25:21 Tyler SEGUIN - 1:2

25:21
    Hosté využívají přesilovou hru a otáčí skóre! John Klingberg vystřelil zpoza levého kruhu do tyče, Shore se pak neunáhlil a místo bezprostřední dorážky z úhlu ještě přihrál do mezikruží TYLERU SEGUINOVI, jenž dobře umístěnou střelou do horní poloviny brány pokořil rozhozeného Wedgewooda. Asistence: Devin Shore, John Klingberg.

24:54
    John Klingberg byl podražený Dvorakem, rozhodčí však byli tentokrát shovívaví a neposlali domácí tým do tří.

24:22
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Kevin Connauton – 2 min., nedovolené bránění).

23:52
    Domácí se dvakrát pokusili o rychlou kombinaci, jenže je několikrát zradilo zpracování a obránci Stars měli poměrně snadnou práci.
    23:00 Devin SHORE - 1:1

23:00
    Přesně po třech minutách druhé třetiny je vyrovnáno! Jason Spezza s přispěním hokejky Hjalmarssona přihrál zpoza branky do brankoviště, kde DEVIN SHORE ze vzduchu trefil letící puk a klečící Wedgewood neměl sebemenší šanci zasáhnout. Asistence: Jason Spezza, Dan Hamhuis.

22:26
    Spezza na vhazování přelstil Cousinse a přesměroval puk na Juliuse Honku, jehož vysoká pomalá střela nemohla lapačkou zasahujícího Wedgewooda zaskočit.

22:22
    Honka z dálky vystřelil do zadního mantinelu, kde se rychle zorientoval Spezza a zadovkou na hranici brankoviště našel Shorea. Ten z bezprostřední blízkosti Wedgewooda nepřekonal.

21:49
    Čárový sudí signalizuje ofsajd a Coyotes na jeho popud museli vyklidit útočné pásmo a nechat rozehrát hráče Dallasu.

21:11
    Hjalmarssonova brusle zastavila přízemní Klingbergův pokus od modré čáry. Kojoti přešli do protiútoku, ve kterém Richardson zakončoval situaci dva na jednoho sám a zblízka branku přestřelil.

20:29
    Ani Scott Wedgewood na svůj první zákrok v rámci druhé třetiny nečekal dlouho, Johnsovu střelu zpoza levého kruhu však jednoduše schoval do výstroje.

20:11
    Perlini hned po několika málo sekundách vystřelil švihem z dálky a Lehtonen musel rychle na zem, aby zasáhl svým levým betonem.

20:01

Střely na branku po 1. třetině: 6 – 5.

Arizona po šestidenní pauze zvládla první třetinu utkání proti Dallasu a odchází do šaten s hubeným náskokem 1:0, o který se v páté minutě postaral Kevin Connauton. Kromě gólového momentu se toho moc zajímavého neudálo, za celých dvacet minut bylo k vidění jen jedenáct střel mezi tři tyče.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42
    Josh Archibald se po delší pauze vrátil do sestavy Arizony a teď se uvedl sprintem přes střední pásmo, po kterém i střílel, ale Johns srazil puk nad branku.

19:33
    Radek Faksa dostal puk mimo zahuštěný prostor a vrátil ho k modré čáře na Klingberga, jehož střela golfákem doplachtila do lapačky čekajícího Wedgewooda.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:58
    Domi uspěl na buly, po kterém okamžitě střílel Fischer. Lehtonen však zasahovat nemusel a tak se stalo i po pokusu Ekmana-Larssona z levého konce modré čáry.

18:51
    Střídání první formace Coyotes ukončil Stepan obloučkem do brankoviště, kde Lehtonen neriskoval rozehrávku a raději přerušil hru.

18:31
    Derek Stepan nezpracoval prudký pas na útočnou modrou a hra se vrátila o pár metrů dozadu k červené čáře, kde je sváděn velký boj.

17:58
    Dallas se usadil v útočném pásmu, ale domácí jeho hráče drželi jen u mantinelů, kde kotouč také získali.

17:04
    Jakob Chychrun vyjel z trestné lavice a hned dostal přihrávku do jízdy. Johnse sice přebruslil, ale k přesné střele mu to stejně nepomohlo.

16:41

16:31

15:55
    Benn nedostal puk do bezpečí. ale Domi s ním na pravé straně nic nevymyslel. Opět tak hrají zadáci Stars.

15:18
    Radulov to vzal na sebe, po ose hřiště vjel do útočného pásma, nicméně zpoza branky pak přihrál mezi obránce, kteří se musí vracet pro puk do vlastní třetiny.

14:41
    Chychrun sekl do rukou vyhazujícího Pitlicka a vysloužil si menší trest. Poměr sil na ledě se tak vyrovná.

14:06
    Až Dvorak dostal pas těsně před brankoviště, jenže puk za Lehtonena neprocedil. Stejně tak Perlini, jenž střílel z pravé strany.

13:53
    Hráči Arizony si dávají hodně složité přihrávky, ze kterých nemohou střílet. Jejich přesilovka se mezitím rychle krátí.

13:08
    Úvod dlouhé početní výhody Kojotům nevyšel, po dvou vyhozeních se museli vrátit puk až za Wedgewooda, kde nyní čeká Ekman-Larsson.

12:31
    Další starosti pro Dalllas, jenž bude hrát čtyři minuty v oslabení. Může za to faul Juliuse Honky, který trefil do obličeje Richardsona a mělo to i krvavé následky.

12:22
    Z velkého boje u mantinelu vzešli vítězně domácí a upalovali do útoku. Archibald si nahodil puk před sebe, čímž umožnil vstoupit do hry rozehrávajícímu Lehtonenovi.

11:35
    Po delší době si na puk sáhl také Wedgewood, který vyrazil střelu Seguina a Klingberg vzápětí pálil mimo tři tyče.

11:09

10:45
    Perlini po velkém boji přešel přes Seguina do útočného pásma, avšak u levého mantinelu byl poměrně rychle a snadno odzbrojen.

10:06
    Keller dával pobídku na teč, kotouč se k němu vrátil, jenže střelou z nápřahu nepropálil řadu těl před brankovištěm.

09:46
    Keller přihrál před levý kruh, nicméně Goligoskiho rychlou střelu ideálně postavený Lehtonen vyrazil.

09:21
    Seguin vyhrál buly nad Domim a jeho spoluhráč tak měl poměrně snadnou práci při vyhození přes celé hřiště.

09:09
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., podražení).

08:21
    Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, a tak čas rychle plyne. Statistika střel je vyrovnaná 2:2.

07:36
    Perlini se vřítil do útočného pásma Coyotes, ovšem Johns mu kotouč čistě vypíchl. Stars vzápětí nedošli daleko a už znovu bojují u vlastní klece.

07:18
    Jakob Chychrun vystřelil ze stoje od modré čáry, ale o nějaký metr minul ze svého pohledu pravou tyč.

06:55
    Chychrun dojel nahozený puk a rozjel protiakci Arizony, která skončila na Honkovi, jenž zablokoval Cousinsovu střelu golfákem.

06:01
    Zakázané uvolnění mužů v bílých dresech vrací hru do blízkosti Lehtonenova brankoviště.

05:40
    Stars ztratili puk v poměrně ošemetném prostoru, Archibald ho naopak získal, ale při střele trefil jen clonícího Johnse.

05:02
    Ekman-Larsson nechal puk vedle něj jedoucímu Perlinimu, který vystřelil z vrcholu levého kruhu nepřesně.
    04:06 Kevin CONNAUTON - 1:0

04:06
    Arizona právě vstřelila branku!
    Kojoti přečkali své oslabení a hned vzápětí se dostali do vedení! Fischer zakončil svůj únik nepřesnou střelou, Domi pak z levého rohu přihrál k vzdálenějšímu kruhu a KEVIN CONNAUTON propálil Lehtonena přesnou střelou zápěstím. Asistence: Max Domi, Christian Fischer.

03:46

03:35
    A po vyhození Tobiase Riedera už z přesilovky Dallasu jen několik málo posledních vteřin.

03:03
    Goligoski přenechal puk Connautonovi a ten ho vyhodil přes všechny čáry až na druhý konec kluziště.

02:26
    Esa Lindell nedal najevo, že bude přihrávat zleva doprava na Ritchieho, který vystřelil z první, ovšem Wedgewood se proti němu stihl přesunout.

02:01
    Arizona zahájila své první oslabení rychlým vyhozením, o které se postaral obránce Luke Schenn. Předcházelo tomu vyhrané vhazování Richardsona.

01:46
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podražení).

01:25
    První střela na branku přišla z hokejky Goligoskiho, který to zkoušel zpoza pravého kruhu. Lehtonen toho moc neviděl, ale i tak si věděl rady.

00:52
    Stejný prohřešek také na druhé straně, takže se bude vhazovat po levici finského brankáře Kariho Lehtonena.

00:34
    A do třetice zastavený čas, tentokrát kvůli špatné rozehrávce Kojotů a jejich zakázanému uvolnění.

00:21
    Během prvních jednadvaceti sekund se hra hned dvakrát přerušila. Nejprve se puk dostal do ochranné sítě, načež Stars vjeli do ofsajdu.

00:01

Arizona Coyotes: Wedgewood (Raanta) – Goligoski, Ekman-Larsson (A), Hjalmarsson (A), Chychrun, L. Schenn, Connauton – Pánik, Stepan, Perlini – Fischer, Domi, Rieder – Keller, Dvorak, Archibald – Cousins, Richardson (A), Martinook.

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – Radulov, Seguin (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Spezza, Elie – D. Shore, Dickinson, G. Smith.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Gawryletz, Gibbons.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

20.10.2017 Arizona – Dallas 4:5
    18.10.2017 Dallas – Arizona 3:1
    05.04.2017 Dallas – Arizona 3:2 po prodl.
    25.02.2017 Dallas – Arizona 5:2
    28.12.2016 Arizona – Dallas 2:3.

Klub z Texasu je v Západní konferenci jedním z mnoha klubů, kteří se přetahují o místa mezi pátým a jedenáctým místem, které zhruba po padesáti zápasech dělí pouze dva body. Dallas orámoval přestávku pro utkání hvězd dvěma porážkami, před víkendem doma nestačil v poměru 1:4 na Toronto, načež před vlastním publikem nedal ani jeden gól a prohrál s Los Angeles 0:3. V tabulce tak jsou Stars na šestém místě a na první příčku v Centrální divizi ztrácí osm bodů.

Nejproduktivnější hráči:
    • A. Radulov – 48 bodů (20+28)
    • J. Klingberg – 48 bodů (6+42)
    • J. Benn – 47 bodů (20+27).

Domácí tým se v lednu prezentoval velmi slušnými výkony a jednu dobu u něj platilo, že v rozmezí osmi zápasů jednou jedinkrát nebodoval. Po výhrách nad St. Louis a New Yorkem Islanders ovšem přišla těsná domácí porážka s Columbusem, o které se rozhodlo až v závěru zápasu. Nadále tak o Arizoně platí, že má nejméně ze všech jednatřiceti účastníků, v Západní konferenci je na patnáctém místě a na předposlední Vancouver ztrácí třináct bodů.

• C. Keller – 36 bodů (14+22)
    • D. Stepan – 30 bodů (9+21)
    • C. Dvorak – 24 bodů (7+17).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 5. Connauton (Domi, Fischer) – 23. D. Shore (Spezza, Hamhuis), 26. Seguin (D. Shore, J. Klingberg), 34. Janmark (Faksa, Pateryn), 59. Lindell

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 10 998