Boston – St. Louis 3:1 (kon.) | Buffalo – Florida 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:3 (kon.)
NY Rangers – Toronto 0:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:0 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Winnipeg – Vegas 2:3 (po pr.) | Nashville – Los Angeles 5:0 (kon.) | Calgary – Tampa 4:7 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:4 (po pr.) | Arizona – Dallas 1:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 4:2 (kon.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Šestadevadesát sekund před koncem zápasu je definitivně rozhodnuto! ESA LINDELL se dostal k puku v obranném pásmu a o mantinel ho poslal až do odkryté klece na opačné straně hřiště. Bez asistence.

57:45
    Scott Wedgewood odjel ze své branky a zmizel na střídačce. Arizona to zkouší v šesti proti pěti.

52:26
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., podražení).

48:09
    Po odpískání ještě vznikla menší potyčka, ve které byl kromě Domiho hodně aktivní Lindell. Oba hráči dostali menší tresty za hrubost a domácí útočník navíc dvě minuty za sekání. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

46:48
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., krosček).

44:04
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., hákování).

39:38
    Dvě tutovky pro Dallas zůstaly nevyužity! Pitlick nejprve nedal v přečíslení dvou na jednoho, o pár sekund později jel Seguin dokonce sám na Wedgewooda, který kanadskému útočníkovi vystavil stopku klíčovým zákrokem!

37:29
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., vysoká hůl).
    33:24 Mattias JANMARK - 1:3

33:24
    Tato trefa Hvězd už bude stoprocentně platit a hosté tak odskakují do dvoubrankového náskoku! Radek Faksa převzal nahrávku od Pateryna a v útočném pásmu přenechal puk MATTIASI JANMARKOVI. Ten z minusového úhlu nahodil směrem do brankoviště a dokonale zaskočil Wedgewooda, který si nepokryl škvíru mezi betony. Asistence: Radek Faksa, Greg Pateryn.

30:40
    Pěkná kombinace na jeden dotek vedla ke třetímu gólu Dallasu. Bennova trefa však byla odvolána kvůli předchozímu ofsajdu a Richardson se proto vrací na trestnou lavici!

30:07
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brad Richardson – 2 min., hákování).
    25:21 Tyler SEGUIN - 1:2

25:21
    Hosté využívají přesilovou hru a otáčí skóre! John Klingberg vystřelil zpoza levého kruhu do tyče, Shore se pak neunáhlil a místo bezprostřední dorážky z úhlu ještě přihrál do mezikruží TYLERU SEGUINOVI, jenž dobře umístěnou střelou do horní poloviny brány pokořil rozhozeného Wedgewooda. Asistence: Devin Shore, John Klingberg.

24:22
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Kevin Connauton – 2 min., nedovolené bránění).
    23:00 Devin SHORE - 1:1

23:00
    Přesně po třech minutách druhé třetiny je vyrovnáno! Jason Spezza s přispěním hokejky Hjalmarssona přihrál zpoza branky do brankoviště, kde DEVIN SHORE ze vzduchu trefil letící puk a klečící Wedgewood neměl sebemenší šanci zasáhnout. Asistence: Jason Spezza, Dan Hamhuis.

14:41
    Chychrun sekl do rukou vyhazujícího Pitlicka a vysloužil si menší trest. Poměr sil na ledě se tak vyrovná.

12:31
    Další starosti pro Dalllas, jenž bude hrát čtyři minuty v oslabení. Může za to faul Juliuse Honky, který trefil do obličeje Richardsona a mělo to i krvavé následky.

09:09
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., podražení).
    04:06 Kevin CONNAUTON - 1:0

04:06
    Arizona právě vstřelila branku!
    Kojoti přečkali své oslabení a hned vzápětí se dostali do vedení! Fischer zakončil svůj únik nepřesnou střelou, Domi pak z levého rohu přihrál k vzdálenějšímu kruhu a KEVIN CONNAUTON propálil Lehtonena přesnou střelou zápěstím. Asistence: Max Domi, Christian Fischer.

01:46
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podražení).

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 5. Connauton (Domi, Fischer) – 23. D. Shore (Spezza, Hamhuis), 26. Seguin (D. Shore, J. Klingberg), 34. Janmark (Faksa, Pateryn), 59. Lindell

Arizona Coyotes: Wedgewood (Raanta) – Goligoski, Ekman-Larsson (A), Hjalmarsson (A), Chychrun, L. Schenn, Connauton – Pánik, Stepan, Perlini – Fischer, Domi, Rieder – Keller, Dvorak, Archibald – Cousins, Richardson (A), Martinook.
    Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – Radulov, Seguin (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Spezza, Elie – D. Shore, Dickinson, G. Smith.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 10 998