Třinec – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:0 (kon.)
Chomutov – Liberec 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 4:1 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je nejspíše definitivně rozhodnuto! Pardubicím se dlouho nedařilo dostat puk z pásma, což nakonec dokázal Rolinek s PETREM SÝKOROU, který poslal kotouč z pravé strany v útočné třetině do odkryté klece, protihráči ho jen marně stíhali. Asistence: Tomáš Rolinek.

58:40
    Hylák míří na střídačku, Plzeň hraje v šesti!

58:23
    Střelu Denise Kindla z mezikruží koncem lapačky vyrazil Kacetl!

56:47
    Rolinek aktivním napadáním získal puk v rohu kluziště, poslal ho před branku, kde byli hned dva jeho spoluhráči. Nakonec se k poskakujícímu kotouči dostal Sýkora, který ho ale za Hyláka nedostal.

55:13
    Přihrávku na střed hřiště dostal Rolinek, který měl dostatek času na střelu, kterou nakonec orazítkoval horní tyč!

46:19
    Ty Wishart si odpyká na trestné lavici dvě minuty za svůj krosček ve střední třetině.

35:13
    Hylák měl nyní velké štěstí, když za něj Treille nedokázal procpat puk z předbrankového prostoru.

34:55
    Hylák nejprve vyrazil nahození před sebe, kam rychle dojížděl Marosz, gólman před ním puk rychle přikryl lapačkou.

33:28
    Marosz byl zakáhován Jakubem Kindlem při snaze vystřelit z pravého kruhu, za což Kindl dostává dvouminutový trest.

32:11
    Za obránce se protáhl Treille, protihráči jeli hned za ním a on neměl dostatečný klid na zakončení. Jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil Hylák do ochranné sítě.

29:59
    Jan Schleiss tvrdě narazil na mantinel Kauta, který zůstal ležet na ledě. Za tento zákrok dostává dvě plus deset minut. Navíc inkasoval ještě dvě minuty za hrubost, které dostal také pardubický Josef Hrabal.
    25:32 Tomáš SVOBODA - 1:0

25:32
    Domácí využívají početní výhodu, když Sýkora z pravé strany od modré nahrál na vrchol levého kruhu TOMÁŠI SVOBODOVI, jenž z první prostřelil Hyláka, který dokázal jen přizvednout svým betonem. Asistence: Petr Sýkora a Marek Trončinský.

25:18
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ryan Hollweg – 2 min., faul kolenem).

18:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jakub Kindl – 2 min., sekání).

17:51
    Gulaš si špatně zpracoval přihrávku a domácí jeli dva na jednoho. Poulíček nahrával z pravé strany Rolinkovi před branku, jenže ten nedosáhl na puk.

16:48
    Pardubická přesilovka končí předčasně, Tomáš Svoboda dostává dvě minuty za sekání.

14:53
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Petr Kodýtek – 2 min., vysoká hůl).

10:59
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jacob Cardwell – 2 min., nedovolené bránění).

07:24
    Sýkora se dostal za všechny protihráče, jeho zakončení z blízkosti Hylák vyrazil, jenže jeho spoluhráč mu málem srazil puk do branky!

06:16
    Přihrávku na střed dostal rozjetý Kaut, mířil sám na Hyláka, jenže zakončil přímo doprostřed branky.

05:29
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (David Sklenička – 2 min., nedovolené bránění).

05:29
    Cardwell se natlačil z pravé strany před branku a nadvakrát zakončoval, Hylák velké příležitosti odolal.

04:09
    Hylák neudržel puk v lapačce, Tomášek do něj dokázal píchnout nataženou čepelí a poslal ho těsně vedle branky.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 26. T. Svoboda (P. Sýkora, Trončinský), 60. P. Sýkora (Rolinek)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Hrabal, Mojžíš, Holland – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – T. Svoboda, Tomášek, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – Beran, Dušek, Starý.
    HC Škoda Plzeň: Hylák (M. Svoboda) – Jones, Moravčík, Kvasnička, J. Kindl, L. Kaňák, D. Sklenička – Gulaš, Mertl, T. Kubalík – D. Kindl, Kratěna, Schleiss – Indrák, Kracík, Kantner – Hollweg, Kodýtek, Rubner.

Rozhodčí: Hribik, Lacina – Frodl, Komárek