Kladno – Liberec 4:5 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 2:5 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 3:0 (kon.) | Vítkovice – Salzburg 2:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 1:5 (kon.)
Letňany – Chomutov 2:10 (kon.) | HC Litvínov – Warriors Brno 9:1 (kon.) | Olomouc – Žďár n/S 5:0 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
HC Olomouc
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 02.02.2018, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga staršího dorostu • O umístění

49:50
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tohle už vypadá se Žďárem nad Sázavou špatně. MATĚJ KOŘENEK dokázal deset minut před koncem utkání vyzrát na hostujícího brankáře a poslal tak Olomouc do pětibrankového náskoku. Asistence: David Štefka, David Kalač.

29:11
    Neuplynula ani minuta a domácí znovu navyšují svůj náskok! MATÚŠ HLAVÁČ přidal už čtvrtou branku Kohoutů. Bez asistence.

28:29
    Neuplynula ani polovina utkání a Kohouti vedou už o tři branky. Tentokrát si přesný zásah připsal TOBIÁŠ HANDL. Asistence: Jan Štědrý, Jiří Krátký.

25:58
    Chvíli po uplynutí druhé přesilovky, uskakují Kohouti hostům o další gól, když pukk za Víta dostal TOMÁŠ DVOŘÁK. Asistence: Matúš Hlaváč, David Rosecký.

10:20
    Kohouti otevírají skóre utkání, když se za záda hostujícího brankáře trefil přesně DANIEL INDRÁK. Asistence: Dominik Liška.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 11. Indrák (Liška), 26. Dvořák (Hlaváč, Rosecký), 29. Handl (Štědrý, Krátký), 30. Hlaváč, 50. Kořenek (Štefka, Kalač)

HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Rutar A., Mader, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Šafránek, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek, Dvořák.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Korec, Čermák, Klodner, Poizl, Filip, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Malenovský, Jindra, Kuluris, Mihulka, Marguš.

Rozhodčí: Hykel – Adamec, Poruba