Kladno – Liberec 4:5 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 2:5 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 3:0 (kon.) | Vítkovice – Salzburg 2:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 1:5 (kon.)
Letňany – Chomutov 2:10 (kon.) | HC Litvínov – Warriors Brno 9:1 (kon.) | Olomouc – Žďár n/S 5:0 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 02.02.2018, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 19. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila na domácím ledě Plzeň 4:2, se s Vámi loučí a na sledování onlajnu z extraligového zápasu Dukla – Kometa Vás zve Tomáš Lysý. (17:24:06)

Jihlavští ve třetí třetině dokonale otočili stav, a to z 1:2 na konečných 4:2, a po pěti prohraných zápasech znovu berou tři body. Dukla rozhodla o výhře na začátku třetího dějství, kdy dala během 50 vteřin dvě branky a sedm minut před koncem svojí výhru stvrdila dalším gólem.

52:24
    Dukla právě vstřelila branku!
    Stejné lidi,stejné známky, řekl by klasik z Marečku, podejte mi pero. Tohle s troškou nadsázky platí pro čtvrtou jihlavskou branku, která má stejné hráče jako třetí. VÍTĚZSLAV BROŽ střílel, asistovali Tomáš Pigl a Petr Veleba.

52:15
    Jaroslav Krýner oslabuje svůj tým a dává tak domácím možnost uskočit na dva góly – přesilovka pro Duklu.

Na vyloučení: 2-4.

42:08
    Jen 50 sekund stačilo k tomu, aby Dukla otočila průběžný stav zápasu. VÍTĚZSLAV BROŽ posílá domácí tým znovu do vedení, tohle může být pro hosty studená sprcha. Asistence: Tomáš Pigl, Petr Veleba.

41:18
    PAVEL SVOBODA si svůj první gól v sezoně schoval na nejlepší možnou chvíli a zkraje třetí třetiny srovnává stav zápasu. Asistence: Martin Barák, Jindřich Kardoš.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:27.

40:00

37:57
    Hosté hrají v plném počtu.

35:57
    Ale také ne na dlouho, necelé dvě minuty po jeho návratu jde ven střelec prvního gólu Plzně Radek Mužík. Je to jeho druhý trest v dnešním zápasu, nyní se jedná o nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-3.

34:09
    Hosté oslabení zvládli a jsou v pěti.

32:09
    Přesilová hra pro domácí hokejisty. Adam Rohla si jde odsedět dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 2-2.

31:28
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté otáčí stav, do vedení je dostává VÁCLAV ADAMEC krátce po polovině zápasu. Deset vteřin před koncem trestu Petra Brože tak hosté využívají přesilovou hru. Asistence: Vladimír Kremláček, Marek Princl.

29:38
    Jenže v plném počtu hrála Dukla jen 23 sekund. Další vyloučený domácí hráč je obránce Petr Brož, jenž usedá na trestnou lavici kvůli podražení.

Na vyloučení: 2-1.

29:15
    Domácí tým hraje v pěti.

27:15
    První vyloučení druhé třetiny má na svědomí gólman domácích Jan Juřička, jenž dostává dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu. Plzeň tak bude hrát přesilovku.

Na vyloučení: 1-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Barák (Trnka, Veleba), 42. Svoboda (Barák, Kardoš), 43. V. Brož (Pigl, Veleba), 53. V. Brož (Pigl, Veleba) – 14. Mužík (Lang, Kremláček), 32. Adamec (Kremláček, Princl)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Křišta, Veleba, Smolko, Sapík, Marek, P. Brož, Zvěřina – V. Brož, Chlubna, Čermák, Krajíček, Kardoš, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda
    HC Plzeň 1929: Pilc (Čech) – Houdek, Kaňák, Novák, Kovářík, Šilhán, Šiller, Staněk, Kremláček – Hajžman, Adamec, Malát, Kolda, Krýner, Princl, Rohla, Hajšman, Procházka, Lang, Šeba, Mužík

Rozhodčí: Kohoutek – Berger, Tichý