Hodonín – Val.Meziříčí 5:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 5:1 (kon.)
Nymburk – David Servis 2:3 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 2:3 (po pr.) | Kolín – Pelhřimov 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Písek 5:1 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 5:6 (po pr.) | Kobra – Jablonec 3:7 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 3:2 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 1:9 (kon.)
Trutnov – Letňany 6:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 5:0 (kont.)
konec
SHK Hodonín
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 03.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 42. kolo
Předzápasové kurzy: 1.43 5.2 4.56
Partner:
   
  56:13
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Drtiči necelé čtyři minuty před koncem třetí třetinu svému soupeři odskakují na rozdíl tří branek! Hložánek s Pešem kombinovali za bránou, když si druhý jmenovaný všiml dobře postaveného PAVLA MOJŽÍŠE, který si sjel na vrchol pravého kruhu a střelou z první trefil parádně horní růžek hostující brány! Asistence: Petr Peš, Erik Hložánek.
   
  49:14
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Je tady čtvrtá branka Hodonína! Jakub Kadlec přebral kotouč na vlastní modré čáře, zavezl jejdo útočné třetiny, zbavil se obránce a předložil kotouč na hůl JAKUBA HAJNÉHO. Proti němu si ještě povyjel Plšek do velké vzdálenosti od brány, Hajný ho dokázal přehodit obloučkem a vstřeluje tak svůj druhý gól v dnešním utkání! Asistence: Jakub Kadlec.
   
  36:37
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Tentokrát to už Drtičům vyšlo! Domácí pokračovali v útočné akci a Hložánek přesnou přihrávkou našel PAVLA MOJŽÍŠE, který si sjel na vrchol pravého kruhu. Zkušený hodonínský zadák se prezentoval střelou z první, na kterou si Plšek ještě sáhl, hostujícímu golmanovi ale puk vypadl z výstroje a doklouzal se až za brankovou čáru! Asistence: Erik Hložánek, Dominik Matula.
   
  27:50
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Valašské Meziříčí sice hraje v oslabení, i tak se mu ale podařilo vstřelit gól a vyrovat na 2:2! JOSEF DANĚK využil chyby domácího obránce, sebral mu puk a vydal se na útočný výlet tváří v tvář Kotvanovi, v němž uspěl kličkou do bekhendu a střelou pod beton! Asistence: Martin Kývala.
   
  26:45
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Tentokrát už ale Lukáš Plšek gólu zabránit nedokázal. JAKUB KADLEC převzal kotouč, nabruslil s ním po levé straně do pásma a naznačil, že pojede za bránu, na což hostující brankář zareagoval a Kadlecovi se naskytla možnost nastřelit Plška takovým způsobem, aby se od něj puk odrazil do brány. I s notnou dávkou štěstí se tak domácí hokejisté ujímají vedení! Asistence: Daniel Vaněk, Jakub Hajný.
   
  23:59
  Drtiči právě vstřelili branku!
  A je vyrovnáno! Drtiči přetavili svůj tlak v branku! Jakub Kadlec našel na modré čáře Žabčíka, který vyslal střelu a tu těsně před Pleškem tečoval JAKUB HAJNÝ, na což nedokázal hostující brankář zareagovat! Asistence: Zbyněk Žabčík, Jakub Kadlec.
   
  05:57
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Máme tady první branku zápasu! Valašské Meziříčí vybojovalo vhazování v útočném pásmu, Petr Dvořák skvěle vyhrál buly přímo na hůl JAKUBA POŘICKÉHO a ten z první pálil k bližší tyči, na což Zdenko Kotvan nedokázal zareagovat! Asistence: Petr Dvořák.

  Ivan Hochman

  Branky a nahrávky: 24. Hajný (Žabčík, Kadlec), 27. Kadlec (Vaněk, Hajný), 37. Mojžíš (Hložánek, Matula), 50. Hajný (Kadlec), 57. Mojžíš (Peš, Hložánek) – 6. Pořičký (Dvořák), 28. Daněk (Kývala)


  SHK Hodonín: Kotvan (Haloda O.) – Miklík, Mojžíš (A), Sedlák, Hladiš, Žabčík, Kužílek, Kobylík – Matula, Peš (C), Hložánek – Jurča, Černohous, Matějka – Hajný, Vaněk D., Kadlec – Peška, Charvát, Vrána – Sajdl (A)

  Trenér: Roman Čechmánek

  HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Sachr) – Hajda, Rudl, Báchor, Mikel, Varga Ma., Jenáček, Váňa – Brunec (A), Studený (C), Hořanský – Pořický, Vaněk R., Seidler – Kývala, Varga D., Dvořák – Martiník (A), Daněk

  Trenér:Jiří Weintritt

  Rozhodčí: Ondráček – Vašíček, Král