Dukla – Jičín 36:25 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 32:30 (kon.) | Strakonice – Zubří 29:26 (kon.)
Nové Veselí – Karviná 21:22 (kon.)
HC Dukla Praha
36:25 (15:15)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 03.02.2018, 16:30Chance Extraliga mužů • 14. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:59:21)

HC Dukla Praha – HBC Ronal Jičín 36:25 (15:15)

Nejvíce branek: Mubenzem 8, Sviták 6/1, Jeníček 5 – Král 7/3, Horut 6, Šulc 5.
    Rozhodčí: Bečička, Horák.
    Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. ¨
    Vyloučení: 5:7.
    ČK: Král (JIC).

Je dobojováno! Po nerozhodném prvním poločase byl zápas zcela otevřený, ale Dukla jej postupně dokázala zlomit na svou stranu a to způsobem velmi suverénním. V úvodních patnácti minutách druhé půle soupeři odskočila na rozdíl sedmi branek a poté svůj náskok ještě do konce zápasu rozšiřovala, i díky střeleckému příspěvku Mubenzema. Hostům nepomohlo ani sedm branek Radka Krále, který byl navíc ve 48. minutě po přímé červené kartě vyloučen. Pražané tedy berou dva body za jasnou výhru 36:25.

Konec zápasu. (36:25)
    60
    Harabiš svou brankou znovu upravuje na rozdíl jedenácti gólů. (36:25)

59
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko). (35:25)
    59
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Patrik Matula). (35:25)
    58
    Skvělá akce Dukly, která končí zadovkou na levé křídlo na Jakuba Zelenku, jenž z této pozice přehodil hostujícího brankáře. (35:24)

57
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Marko Cingel). (34:24)
    56
    Mubenzem využil dalšího risku Jičína bez brankáře a z vlastní poloviny pohodlně trefuje prázdnou bránu. (34:24)
    56
    David Šůstek zakončil akci Pražanů po pěkné přihrávce Mubenzema – 33:24. (33:24)
    55
    Následně se však Ondřej Šulce dostal k odraženému míči a tentokrát se již z brankoviště nemýlil. (32:24)

55
    Šulc napálil ze sedmičky jen levou nohu domácího brankáře. (32:23)

54
    Sedmimetrový hod pro Jičín po faulu Mubenzema na pravé spojce. (32:23)

53
    Oddechový čas pro Jičín. (32:23)
    53
    Křístek vzápětí odpovídá svou první brankou a vrací Dukel devítibrankové vedení. (32:23)
    53
    Martin Bareš využil zmatků v domácí obraně a z pravé spojky překonal pražského brankáře. (31:23)
    53
    Ondřej Šulc sice snižuje manko svého celku, ale o vítězi zápase je nejspíš rozhodnuto. (31:22)