Jihlava – K. Vary 5:3 (kon.) | Kladno – Sparta 9:6 (kon.) | Slavia – Liberec 4:5 (po pr.)
Zlín – Salzburg 2:5 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 6:2 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Třinec – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 3:4 (kon.)
HC Slavia Praha
4:5 (0:1, 2:1, 2:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 03.02.2018, 12:00Extraliga staršího dorostu • 20. kolo

59:27
    Po velkém závaru před brankou Tygrů se do sebe pustili Brož (SLA) a Šeliga (LIB). Byla z toho pořádná bitka, kterou následně rozhodčí ohodnotili za 2+2 minuty pro oba kohouty.

56:19
    Přesilovka pro Tygry. Klapka dostává menší trest a Liberec si nejspíš vezme oddechový čas.

54:48
    Přesilovka pro Slavii. Ira vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

44:46
    Tygři mají šanci vrátit se do utkání. Hasil (SLA) dostal dvě minuty za sekání.

43:13
    Navíc je tady přesilovka pro Slavii. Všetečka dostává menší trest za sekání.

38:54
    Slavia opět ujížděla do šance, jenže rozhodčí zapískali. Jiruš fauloval Holého, ten se po něm ale ohnal, a tak jdou na trestnou oba.

36:27
    Zbytečný faul Brože, který při útočení nešikovně podrazil jednoho z beků Liberce. Přesilovka pro Tygry.

28:12
    Slavistický útočník byl ale při úniku faulován, Strnad dostal menší trest za sekání.

22:53
    Tak pozor! Zderadička vyhodil puk mimo hřiště a Tygři budou hrát jednu minutu a 55 sekund proti třem!

22:48
    Je tady další přesilovka Tygrů Kižlin dostal menší trest za podražení.

19:31
    Navíc je tu přesilovka pro Tygry. Klapka vyloučen na dvě minuty za sekání.

04:39
    První přesilovka zápasu. Antoš (SLA) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 32. Vlček (Brož), 40. Klapka (Všetečka), 43. Klapka (Všetečka), 45. Brož (Havrda) – 19. Šeliga, 26. Strnad (Starý, Drábek), 58. Šeliga (Hájek, Cikhart), 59. Bieniek (Cikhart), 64. Bieniek

HC Slavia Praha: Málek – Fiala, Mareček, Zderadička, Macek, Antoš, Srdínko, Holý – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hasil, Vlček, Petrák, A. Klapka
    Bílí Tygři Liberec: Zajíček – Adamec, Šuráň, Hampl, Bieniek, Starý, Ira, Kollert – Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Bitman, Hájek, Strnad, Šeliga

Rozhodčí: Müller – Zháňal, Kučera