Humpolec – Tábor B 5:1 (kon.) | Hluboká n.V. – Soběslav 6:7 (po pr.) | Č. Krumlov – Pelhřimov B 16:4 (kon.)
SK Telč – HC Vajgar 7:6 (1:0 po s.n.) | Stadion Cheb – Trstěnice 5:0 (kont.) | Lev Benešov – Králův Dvůr 4:5 (0:1 po s.n.)
Ml. Boleslav B – Mělník 3:6 (kon.) | Poděbrady – Neratovice 5:3 (kon.) | Milevsko – Veselí nLuž. 4:5 (po pr.)
Nejdek – Chotíkov 5:0 (kont.) | HC Rokycany – Třemošná 4:5 (kon.) | Mar.Lázně – Čerti Ostrov 4:10 (kon.)
Frýdlant – Lomnice n/P 1:7 (kon.) | HC Turnov – Slavoj Liberec 10:3 (kon.) | Boskovice – Kroměříž 2:1 (po pr.)
Velká Bíteš – Uh.Brod 3:2 (po pr.) | Rosice – Vel.Meziříčí 4:8 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 9:2 (kon.)
Rožnov A – Orlová 5:7 (kon.) | Krnov – HC Wolves Český Těšín 9:5 (kon.) | Vlašim – Slaný 6:7 (kon.)
Kutná Hora – Rakovník 0:2 (kon.) | Bohumín – H. Benešov 7:1 (kon.) | V.Popovice – PZ Kladno 4:3 (kon.)
HC Domažlice – TJ Sušice 12:3 (kon.) | Zbraslav – Hvězda Praha 3:9 (kon.) | Hvězda B – Kobra B 8:2 (kon.)
Strakonice – Radomyšl 5:3 (kon.) | Kaznějov – Tachov 9:6 (kon.) | HC TNP Praha – Žižkov Praha 9:2 (kon.)
po prodl.
SK Minerva Boskovice
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
HK Kroměříž
Sobota 03.02.2018, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:07:20)
     
    60:48
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je LUBOŠ BEDNÁŘ. Asistence: Martin Dufek a Martin Špok.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    42:53
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARTIN GAZDA. Asistence: Petr Brada.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    26:45
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID ŠEBEK. Asistence: Filip Krejčiřík a Aleš Pelikán.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 27. Šebek (Krejčiřík, Pelikán), 61. Bednář (Dufek, Špok) – 43. Gazda (Brada)


    SK Minerva Boskovice:
    HK Kroměříž: