Anderlecht – Mechelen 2:2 (kon.) | Club Brugge – Charleroi 3:3 (kon.) | Waregem – Oostende 1:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:1 (1:1)
KV Oostende
Neděle 04.02.2018, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 25. kolo

To by bylo z mé strany zřejmě všechno. Já se loučím a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (22:05:53)

Poslední nedělní utkání 25. kola belgické ligy mezi SV Zulte-Waregem a KV Oostende skončilo nerozhodně 1:1. Obě branky padly už v prvním poločase. Nejprve se za domácí prosadil Peter Olayinka a poté za hosty Joseph Akpala. Druhý poločas byl stejně jako ten první velmi vyrovnaný, gól mohl padnout na jakékoliv straně, jenže nepadnul. Oba týmy berou pouze bod. Waregem má stále na svého soupeře náskok dvou bodů.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:3.

90+5

90+4
    Poslední slovo v tomto zápasu bude mít Waregem, kterému ovšem založení akce trvalo poněkud dlouho.

90+3
    Oba trenéři střídají až v samém závěru, proto je hra taková rozkouskovaná.

90+2
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Gertjan De Mets.

90+2
    Nastavení začalo střídáním a poté standardní situací hostujícího týmu, která nic nebezpečného pro branku domácích nepřinesla.

90+1
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Joseph Akpala, přichází Hasan Özkan.

90+1
    Arbitr Vertenten nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby zápasu.

90
    Právě se nám rozběhnula poslední minuta řádné hrací doby tohoto zápasu. Za pár chvil nám rozhodčí ukáže, kolik se rozhodnul nastavit minut nad rámec.

89
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Damien Marcq, přichází Ivan Šaponjić.

89
    Na poslední chvíli odkopnul jeden z domácích obránců míč z vlastního vápna, jelikož centr směřoval na zadní tyč, kde byl volný hostující útočník.

88
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fernando Canesin, přichází Ibrahima Conté.

87
    Hamdi Harbaoui si zády k brance zpracoval míč a z otočky vypálil, jenže jeho střelu zablokoval pozorný obránce.

86
    Waregem se rozhodnul stáhnout na vlastní polovinu a nechává svého soupeře hrát.

85
    Čím dál více se blížíme ke konci, na světelné tabuli svítí stále od 33. minuty nerozhodný výsledek.

84
    Centr z levé strany doputoval až do rukavic hostujícího brankáře. Ten volí dlouhý výkop až na domácí polovinu.