Hellas Verona – AS Řím 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Chievo 1:0 (kon.) | Bologna – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – AC Milán 1:1 (kon.) | Juventus – Sassuolo 7:0 (kon.) | Cagliari – Spal 2:0 (kon.)
Benevento – Neapol 0:2 (kon.)
Cagliari Calcio
2:0 (1:0)
Spal
Neděle 04.02.2018, 15:00 • Sardegna Arena, Cagliari • Italská Serie A • 23. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:57:17)

Sledovali jsme hodně bojovné utkání, které nakonec ovládli domácí. Nutno dodat, že zaslouženě, aktivita hostů byla tak maximálně po vápno soupeře, nějakou šanci si fotbalisté Spalu vypracovat v podstatě nedokázali a ligový nováček tak z Cagliari odjíždí s prázdnou.

90+5

90+2
    Z rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, ale jsou znovu u míče a znovu na polovině Cagliari.

90+1
    Žlutou kartu dostává Leandro Castán (Cagliari Calcio).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, ale nikoliv zápasu, sudí nastavuje pět minut.

88
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Daniele Dessena.

86
    Přízemní přihrávka z pravé strany míří do vápna Cagliari, Alessio Cragno jde do souboje a míč vyráží.

85
    Žlutou kartu dostává Luca Cigarini (Cagliari Calcio).

85
    Luca Ceppitelli (Cagliari) fauluje na své polovině, to znamená jediné – volný kop pro Spal.

84
    Defenziva Cagliari odkopává míč až k půlící čáře, hosté se snaží něco vymyslet.

82
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Francesco Vicari, přichází Pasquale Schiattarella.

81
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Artur Ionita.

80
    Posledních deset minut a zdá se, že o vítězi je rozhodnuto, hosté prohrávají již o dva góly a nyní jsou navíc pod tlakem.
    78. Marco SAU - 2:0

78
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Další pěkná akce domácích, kdy se po volném kopu dostal ve vápně k hlavičce Ceppitelli, ten poslal míč hlavou na místo pokutového kopu, odkud Leandro Castán krásnou patičkou našel MARCO SAUA, jež z hranice malého vápna prostřelil brankáře Spalu.

76
    Útočný faul domácích, kteří se nyní musí bleskově vracet zpět, hosté jdou dopředu.

75
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Diego Farias, přichází Marco Sau.