Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)
Winnipeg Jets
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Colorado Avalanche
Neděle 04.02.2018, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

1. Blake Wheeler (WPG) 0+2
    2. Connor Hellebuyck (WPG) 25 zák., 100,0%
    3. Semyon Varlamov (COL) 29 zák., 93 ,5% (03:50:40)

Winnipeg toto utkání vítězi a potvrdil tak roli favorita, nutno dodat, že soupeř nebyl vůbec špatný a byly jsme svědky hodně pohledného hokeje. Winnipeg vyprodukoval hodně střel na branku a mnohdy si vytvářel opravdu velký tlak. První branka padla hned ve třetí minutě v přesilové hře. Na druhý zásah jsme poté čekali hodně dlouhou dobu, protože hosty držel skvělý Varlamov. Čtyři minuty před koncem mělo Colorado početní výhodu, ale nepovedlo se mu vstřelit ani kontaktní gól. Domácí se v samém závěru ještě trefili do prázdné branky a tím potrhli vítězství. To je z dnešního přenosu vše, přejí dobrou noc.

59:43 Nikolaj EHLERS - 3:0

59:43
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A vítězství Winnipegu je jednoznačně potržené ! NIKOLAJ EHLERS tušil, kde bude mířit přihrávka jednoho z hostujících obránců a povedlo se mu vypíchnout puk, poté už jen šlo o to trefit prázdnou branku, což nebyl problém. Asistence: Mathieu Perreault.

59:00
    Colorado hraje bez brankáře!

58:20
    V závěrečných minutách je opět aktivnější domácí tým a vůbec nemyslí na to, že byl výsledek čistě ubránít.. Ben Chiarot přechází do rychlého útoku.

58:08
    Oddechový čas pro hosty.

58:08
    Kotouč se ocitl na střídačce a bude se vhazovat.

57:25
    Tahle přesilovka se Coloradu hrubě nepovedla a všechno nasvědčuje tomu, že Winnipeg dneska doma získá tři body.

57:17

56:32
    Winnipegu se povedlo v poklidu vyhodit.

56:27
    Po přerušení hry si hráči vyměnili několik poznámek a je z toho menší rvačka, rozhodčí ale zasáhli a každou chvíli se bude pokračovat ve hře.

56:20
    Ke střele se dostal Mikko Rantanen, ale jeho rána z první letěla mimo brankovou kostrukci, takhle to asi nepůjde.

55:50
    Coloradu se zatím nedaří dostat do zakončení v početní výhodě a poté, co se kotouč ocitl mimo hrací plochu se bude vhazovat.

55:17
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., hákování).

54:05
    Vhazování před domácím brankáře, ten ale mohl zůstát klidný, neboť buly vyhráli domácí a přechází do dalšího útoku.

53:00
    Colorado se konečně dostalo z obranného pásma a chce si užít puk na svých hokejkách, s kombinaci teda nikam nespěchá.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 3. Laine (Wheeler, Byfuglien), 46. Roslovic (Wheeler, Chiarot), 60. Ehlers (Perreault)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – T. Myers, Morrissey, Byfuglien (C), Enström, D. Kulikov (A), Chiarot – Roslovic, Wheeler, Laine – Ehlers, Little, Perreault – Armia, Copp, B. Tanev – Daňo, Hendricks, Connor.
    Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier (A)) – E. Johnson, Zadorov, Girard, Nemeth (C), Barrie, A. Lindholm – Rantanen, Kerfoot, Landeskog – Compher, Jost, C. Wilson – Nieto, Söderberg, Comeau – Jakupov, Toninato, G. Bourque.

Rozhodčí: Sutherland K. (Can), Watson B. (Can) – Scott Driscoll, Andrew Smith