Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (0:0, 2:0, 3:2)
New York Rangers
Neděle 04.02.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

59:37
    Dohrávat se bude ve čtyřech na obou stranách. Domácí Ekholm dostává dvě minuty za hrubost, hostující Fast dvě minuty za vražení na hrazení.

57:14
    Jenže naděje Rangers jsou zase o něco menší. Michael Graber totiž inkasuje dvě minuty za držení a Nashviile čeká přesilovka. Tohle už si nejspíš domácí pohlídají.

53:46
    Domácí si komplikují závěr zápasu. Craig Smith totiž dostává dvě minuty za držení a Rangers tak ještě mají naději na to, aby s výsledkem ještě něco udělali. Tak uvidíme.

49:43
    Rangers si zahrají druhou přesilovku. Domácí Jemelin totiž dostal od rozhodčích dvě minuty za nedovolené bránění a je nucen pykat.

40:11
    Domácí Ekholm dostane dvě minuty za vyhození kotouče přes mantinel. A to znamená, že si New York Rangers zahrají první přesilovou hru v utkání.

34:01
    Mats Zuccarello dostává dvě minuty, a to znamená, že newyorský tým bude muset absolvovat další početní nevýhodu. Norský útočník musí pykat za podražení P. K. Subbana.

29:12
    Johansen i Skjei dostávají pětiminutové tresty za rvačku, takže si odpočinou za katrem. Kvůli posledním okamžikům se nám přerušení hry hodně protahuje. Mělo by se hrát stále v pěti proti pěti.

23:36
    Nashville si dnes zahraje už třetí přesilovku. Zibanejad dostává od rozhodčích trest za nedovolené bránění gólmanovi. Dobrá šance pro Predators.

08:46
    Hostující Smith si musí jít odpykat dvě minuty za podražení, to znamená druhou přesilovku pro Nashville. Rangers se musí znovu bránit ve čtyřech.

04:49
    Nashville Predators si zahrají přesilovou hru, první v zápase. Marc Staal totiž vyhodil puk přes mantinel a inkasuje dvě minuty za zdržování hry.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 21. P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson), 38. Fiala (C. Smith), 43. Sissons (P. K. Subban), 55. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 58. Fiala (Josi, Turris) – 41. J. T. Miller (Zuccarello, McDonagh), 55. Zibanejad (McDonagh, J. T. Miller)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Jemelin, P. K. Subban, Ekholm, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh, Holden, Skjei, M. Staal, Br. Smith, DeAngelo – Rick Nash, Zibanejad, Bučněvič – J. T. Miller, K. Hayes, Zuccarello – Grabner, Holland, Fast – C. McLeod, Desharnais, Vesey.

Rozhodčí: St. Laurent, Rank – Alphonso, Murphy

Diváci: 17 543