Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)
Vancouver Canucks
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 04.02.2018, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezkou neděli! (08:09:54)

TBL: Cory Conacher (C) – 5 střel na branku
    Jacob Markström: ,,Dali jsme jim hned zkraje vedení 2:0 a to se nemůže stát. Dobře jsme poté zabojovali, dnes to však nestačilo. Je to frustrující."

Konečný výsledek: Canucks vs Lightning 2:4

Lightning vítězí na ledě Canucks 4:2 a v dnešní sezoně se tak zlepšují již na 75 bodů. Hostům se vydařil vstup do utkání, když již na konci 6. minuty vedli po gólech Chrise Kunitze a Victora Hedmana 2:0. Na obě branky si připsal asistence Nikita Kučerov, čímž zaznamenal svůj 300. bod v NHL! Ve druhé periodě přidal třetí gól Tampy Bay Yanni Gourde a zdálo se, že výhra Bolts je jasnou záležitostí. V čase 50:00 ovšem nastartoval Kosatky Thomas Vanek. V 55. minutě poté snížil na rozdíl jedné branky Brock Boeser a rázem se svěřenci Jona Coopera museli obávat o výsledek! O dvě minuty později byl ovšem faulován při úniku Cory Conacher a sudí nařídili trestné střílení. To forward Tampy proměnil a dodal tím svému mužstvu klid do závěrečné fáze utkání.
    Výborný výkon předvedl v brance Lightning znovu Andrej Vasilevskij. Ruský gólman zapsal do statistik 31 zákroků!

59:42
    Markström se až nyní dostal na střídačku, Vancouver tedy ještě v šesti!

59:40
    Horvatova střela z levé strany, Vasilevskij vyráží betonem.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 50. Vanek (Stecher, Boeser), 55. Boeser (B. Sutter) – 2. Kunitz (Strålman, Kunitz), 6. Hedman (Stamkos, Kučerov), 36. Gourde (Sergačjov, Peca), 57. Conacher (TS)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Stecher, Del Zotto, Ch. Tanev, D. Pouliot, Gudbranson – Vanek, Horvat, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Virtanen – B. Gaunce, B. Sutter (A), Eriksson – Bärtschi, Dowd, M. Granlund.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Dotchin, Sergačjov, Strålman, Coburn, Šustr, Koekkoek – Kunitz, Stamkos (C), Kučerov – Naměstnikov, B. Point, T. Johnson – Killorn, Peca, Gourde – Conacher, Callahan (A).

Rozhodčí: Jon McIsaac, Justin St Pierre – Shane Heyer, Devin Berg

Diváci: 18 865