Winnipeg – Colorado 3:0 (kon.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Buffalo – St. Louis 0:1 (kon.)
Florida – Detroit 3:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.)
Nashville – NY Rangers 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:1 (kon.) | Vancouver – Tampa 2:4 (kon.)
Calgary – Chicago 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:0 (kon.) | Washington – Vegas 3:4 (kon.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Carolina – San Jose 1:3 (kon.)

Montreal právě vstřelil branku!
    Canadiens přidávají tři minuty před koncem třetí periody čtvrtý gól! Chabotovu chybu při rozehrávce potrestal TOMÁŠ PLEKANEC, který se trefil přesně do pravého horního růžku. 4:1! Bez asistence.
    38:47 Artturi LEHKONEN - 3:1

38:47
    Habs odskakují soupeři v předposlední minutě druhé periody na rozdíl dvou branek! Střelu Gallaghera ještě dokázal Condon vyrazit. Po chytré přihrávce Plekance se ale následně prosazuje ARTTURI LEHKONEN. Pro finského útočníka je to druhý gól v dnešním utkání! Asistence: Tomáš Plekanec, Brendan Gallagher.
    27:54 Artturi LEHKONEN - 2:1

27:54
    Domácí přidávají další gól při přesilovce a otáčejí tak skóre zápasu ve svůj prospěch! Ščerbak přihrál z levé strany před branku na ARTTURIHO LEHKONENA, který poté prostřelil gólmana Senátorů mezi vyrážečkou a pravým betonem. Rodák z Piikkio zapisuje teprve třetí branku v sezoně, 2:1! Asistence: Nikita Ščerbak, Victor Mete.
    26:16 Jeff PETRY - 1:1

26:16
    Bleskurychle využitá přesilovka 5 na 3 v podání Habs, máme srovnáno! Pacioretty nabil JEFFU PETRYMU a jeho dělovka se odrazila od levé tyče za Condona. Třetí trefa třicetiletého beka za poslední dva zápasy, 1:1! Asistence: Max Pacioretty, Alex Galchenyuk.
    22:05 Mike HOFFMAN - 0:1

22:05
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají na začátku 23. minuty skóre utkání! Chybu Schlemka potrestal MIKE HOFFMAN, který se trefil přesně pod horní tyč. Pro šestadvacetiletého útočníka je to třináctá branka v letošní sezoně! Bez asistence.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 27. Petry (Pacioretty, Galchenyuk), 28. Lehkonen (Ščerbak, Mete), 39. Lehkonen (Plekanec, Gallagher), 57. Plekanec – 23. Hoffman

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Morrow, Jo. Benn, Mete, Schlemko – Pacioretty (C), Byron, Hudon – Galchenyuk, Drouin, Gallagher (A) – Lehkonen, Plekanec (A), Ščerbak – Deslauriers, Froese, L. Shaw.
    Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Oduya, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Chabot, Borowiecki – Hoffman, Duchene, White – Dzingel, Brassard, DiDomenico – Z. Smith (A), Pageau, Pyatt – Pääjärvi, N. Thompson, Burrows.

Rozhodčí: Dave Jackson, Chris Rooney – Kory Nagy, Derek Nansen

Diváci: 21 302