Warriors Brno – Třinec 2:1 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Vsetín 0:3 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
HCM Warriors Brno
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 04.02.2018, 12:00Extraliga staršího dorostu • O umístění

60:00
    Se závěrečnou sirénou dostává Marin Borot 5 minut+osobní trest do konce utkání za sekání.

59:42
    V závěru je ještě vyloučen Jakub Michálek na dvě minuty za sekání a šance Třince na vyrovnání tak rapidně klesají.

53:28
    Přesilovka Brna však záhy končí. Může za to Lukáš Miloš, který si odsedí dvě minuty za podražení.

53:05
    Po sedmi sekundách se však za katr vrací znovu. Nyní si bude odpykávat menší trest za nedovolené bránění.

50:58
    Na sedm vteřin se síly vyrovnají a potom začne přesilová hra Warriorů. Z řad Třince totiž putuje na lavici trestů na dvě minuty za podražení Patrik Konderla.

49:05
    Tomáš Frimel je vyloučen na dvě minuty za podražení a dává tak Třince možnost vyrovnat.

46:48
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Brno jako první tým využívá v dnešním utkání přesilovou hru a otáčí skóre zápasu! DAVID BOCIÁN je druhým hráčem Warriorů, jenž mířil mimo dosah hostujícího brankáře. Bez asistence.

45:25
    Adam Raška je dalším hráčem Třince, který dostává menší trest. Tentokrát je hostující forvard vyloučen za sekání.

34:34
    Vzápětí se domácím podařilo vyrovnat! BRONISLAV VYSLOUŽIL se stal hrdinou okamžiku, když dokázal překonat brankáře Kučeru ve svatyni Třince. Bez asistence.

31:35
    David Karpíšek posílá Warriory znovu do čtyř. Následuje menší trest za podražení pro domácího útočníka.

27:49
    A Třinec bude dokonce hrát ve třech. Dan Weber inkasuje menší trest za hákování.

26:33
    Domácí nyní budou mít možnost k vyrovnání. Na dvě minuty za hrubost je poslán za katr Pavel Matěj.

21:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hned v úvodu druhé třetiny se hosté dostávají do vedení! Přihrávku Daniela Chovaniaka zužitkoval MAREK HAVRÁNEK, který poprvé rozvlnil síť za Lambertem. Asistence: Daniel Chovaniak.

15:40
    Tomáš Mrkvica vzápětí dává Slezanům další možnost přesilové hry. Bude totiž pykat dvě minuty za držení hole.

12:48
    Oceláři si posléze vyzkouší další početní výhodu. Tomáš Antoňu jim k tomu dopomohl svým hákováním, za které dostává dvě trestné minuty.

07:53
    Síly na ledě se alespoň na chvíli vyrovnají. Třinecký Pavel Matěj putuje na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:33
    Vzápětí je vyloučen i brněnský Tomáš Frimel. Ten vyfasoval dvě minuty za podražení.

04:20
    Prvním hráčem, který je v dnešním duelu vyloučen, je domácí Jan Ludvík. Ten dostává menší trest za nesportovní chování.