Sjezd žen, Ga-Pa | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: J. Forfang (NOR) (kon.) |
Skoky HS134, Hakuba | Vítěz: K. Ilves (EST) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Hakuba | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
konec
SP - běh 10 km klasicky, Hakuba
Vítěz: J. Schmid (NOR)
Jiří Sameš
Konečné výsledky
1. Jan Schmid (NOR) 25:36,5
2. Kristjan Ilves (EST) +6,6
3. Akito Watabe (JPN) +11,1
4. Tomáš Portyk (CZE) +11,2
5. Manuel Faisst (GER) +49,3
6. Lukas Greiderer (AUT) +51,2
7. Harald Johnas Riiber (NOR) +57,0
8. Go Jamamoto (JPN) +1:07,2
9. Tim Hug (SUI) +1:07,9
10. Terence Weber (GER) +1:11,7
11. Tobias Simon (GER) +1:15,0
12. Mikko Kokslien (NOR) +1:33,1
13. Hideaki Nagai (JPN) +1:35,8
14. Bernhard Flaschberger (AUT) +1:42,5
15. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:46,7
16. Tajhej Kato (JPN) +1:54,0
17. Go Sonehara (JPN) +1:58,4
18. Juto Nakamura (JPN) +2:21,2
19. Aguri Šimizu (JPN) +2:21,7
20. Takehiro Watanabe (JPN) +2:21,8
21. David Welde (GER) +2:31,1
22. Erněst Jachin (RUS) +2:40,9
23. Paul Gerstgraser (AUT) +3:01,7
24. Adam Loomis (USA) +3:03,4
25. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:06,0
26. Thomas Jöbstl (AUT) +3:06,4
27. Jošito Watabe (JPN) +3:12,0
28. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +3:25,4
29. Miroslav Dvořák (CZE) +3:43,2
30. Vjačeslav Barkov (RUS) +4:10,9
31. Ben Berend (USA) +4:28,4
32. Rjota Jamamoto (JPN) +4:57,6
33. Tom Lubitz (GER) +5:09,8
34. Če-un Pak (KOR) +6:22,0
---- Viktor Pasičnik (UKR) DNF
---- Magnus Hovdal Moan (NOR) DNS
---- Espen Bjørnstad (NOR) DNS
Startovní listina
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Juto Nakamura (JPN) +0:13
3. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:28
4. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:37
5. Tomáš Portyk (CZE) +0:50
6. Tobias Simon (GER) +1:14
7. Jan Schmid (NOR) +1:14
8. Akito Watabe (JPN) +1:17
9. Go Sonehara (JPN) +1:21
10. Go Jamamoto (JPN) +1:23
11. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
12. Tajhej Kato (JPN) +1:38
13. Manuel Faisst (GER) +1:46
14. Tim Hug (SUI) +1:48
15. Terence Weber (GER) +1:51
16. Hideaki Nagai (JPN) +2:00
17. Erněst Jachin (RUS) +2:05
18. Takehiro Watanabe (JPN) +2:08
19. Aguri Šimizu (JPN) +2:12
20. Viktor Pasičnik (UKR) +2:26
21. Jošito Watabe (JPN) +2:35
22. David Welde (GER) +2:50
23. Mikko Kokslien (NOR) +2:53
24. Bernhard Flaschberger (AUT) +3:01
25. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:16
26. Miroslav Dvořák (CZE) +3:19
27. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:20
28. Ben Berend (USA) +3:37
29. Vjačeslav Barkov (RUS) +3:53
30. Adam Loomis (USA) +4:02
31. Paul Gerstgraser (AUT) +4:04
32. Thomas Jöbstl (AUT) +4:20
33. Espen Bjørnstad (NOR) +4:21
34. Rjota Jamamoto (JPN) +4:34
35. Tom Lubitz (GER) +4:46
36. Če-un Pak (KOR) +4:48
37. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +4:48
1. Jan Schmid (NOR) 25:36,5
2. Kristjan Ilves (EST) +6,6
3. Akito Watabe (JPN) +11,1
4. Tomáš Portyk (CZE) +11,2
5. Manuel Faisst (GER) +49,3
6. Lukas Greiderer (AUT) +51,2
7. Harald Johnas Riiber (NOR) +57,0
8. Go Jamamoto (JPN) +1:07,2
9. Tim Hug (SUI) +1:07,9
10. Terence Weber (GER) +1:11,7
11. Tobias Simon (GER) +1:15,0
12. Mikko Kokslien (NOR) +1:33,1
13. Hideaki Nagai (JPN) +1:35,8
14. Bernhard Flaschberger (AUT) +1:42,5
15. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:46,7
16. Tajhej Kato (JPN) +1:54,0
17. Go Sonehara (JPN) +1:58,4
18. Juto Nakamura (JPN) +2:21,2
19. Aguri Šimizu (JPN) +2:21,7
20. Takehiro Watanabe (JPN) +2:21,8
21. David Welde (GER) +2:31,1
22. Erněst Jachin (RUS) +2:40,9
23. Paul Gerstgraser (AUT) +3:01,7
24. Adam Loomis (USA) +3:03,4
25. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:06,0
26. Thomas Jöbstl (AUT) +3:06,4
27. Jošito Watabe (JPN) +3:12,0
28. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +3:25,4
29. Miroslav Dvořák (CZE) +3:43,2
30. Vjačeslav Barkov (RUS) +4:10,9
31. Ben Berend (USA) +4:28,4
32. Rjota Jamamoto (JPN) +4:57,6
33. Tom Lubitz (GER) +5:09,8
34. Če-un Pak (KOR) +6:22,0
---- Viktor Pasičnik (UKR) DNF
---- Magnus Hovdal Moan (NOR) DNS
---- Espen Bjørnstad (NOR) DNS
Startovní listina
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Juto Nakamura (JPN) +0:13
3. Harald Johnas Riiber (NOR) +0:28
4. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:37
5. Tomáš Portyk (CZE) +0:50
6. Tobias Simon (GER) +1:14
7. Jan Schmid (NOR) +1:14
8. Akito Watabe (JPN) +1:17
9. Go Sonehara (JPN) +1:21
10. Go Jamamoto (JPN) +1:23
11. Lukas Greiderer (AUT) +1:24
12. Tajhej Kato (JPN) +1:38
13. Manuel Faisst (GER) +1:46
14. Tim Hug (SUI) +1:48
15. Terence Weber (GER) +1:51
16. Hideaki Nagai (JPN) +2:00
17. Erněst Jachin (RUS) +2:05
18. Takehiro Watanabe (JPN) +2:08
19. Aguri Šimizu (JPN) +2:12
20. Viktor Pasičnik (UKR) +2:26
21. Jošito Watabe (JPN) +2:35
22. David Welde (GER) +2:50
23. Mikko Kokslien (NOR) +2:53
24. Bernhard Flaschberger (AUT) +3:01
25. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:16
26. Miroslav Dvořák (CZE) +3:19
27. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:20
28. Ben Berend (USA) +3:37
29. Vjačeslav Barkov (RUS) +3:53
30. Adam Loomis (USA) +4:02
31. Paul Gerstgraser (AUT) +4:04
32. Thomas Jöbstl (AUT) +4:20
33. Espen Bjørnstad (NOR) +4:21
34. Rjota Jamamoto (JPN) +4:34
35. Tom Lubitz (GER) +4:46
36. Če-un Pak (KOR) +4:48
37. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +4:48
V běžecké části naopak ztratili nejvíce Japonci Juto Watanabe a Go Sonehara. Watanabe startoval jako druhý, závod ovšem dokončil až na místě osmnáctém. Sonehara taktéž vypadl z první desítky a skončil hned o pozici za Watanabem.
1. Jan Schmid (NOR) 25:36,5
2. Kristjan Ilves (EST) +6,6
3. Akito Watabe (JPN) +11,1
4. Tomáš Portyk (CZE) +11,2
5. Manuel Faisst (GER) +49,3
6. Lukas Greiderer (AUT) +51,2
7. Harald Johnas Riiber (NOR) +57,0
8. Go Jamamoto (JPN) +1:07,2
9. Tim Hug (SUI) +1:07,9
10. Terence Weber (GER) +1:11,7
11. Tobias Simon (GER) +1:15,0
12. Mikko Kokslien (NOR) +1:33,1
13. Hideaki Nagai (JPN) +1:35,8
14. Bernhard Flaschberger (AUT) +1:42,5
15. Sindre Ure Søtvik (NOR) +1:46,7
16. Tajhej Kato (JPN) +1:54,0
17. Go Sonehara (JPN) +1:58,4
18. Juto Nakamura (JPN) +2:21,2
19. Aguri Šimizu (JPN) +2:21,7
20. Takehiro Watanabe (JPN) +2:21,8
21. David Welde (GER) +2:31,1
22. Erněst Jachin (RUS) +2:40,9
23. Paul Gerstgraser (AUT) +3:01,7
24. Adam Loomis (USA) +3:03,4
25. Karl-August Tiirmaa (EST) +3:06,0
26. Thomas Jöbstl (AUT) +3:06,4
27. Jošito Watabe (JPN) +3:12,0
28. Truls Sønsthagen Johansen (NOR) +3:25,4
29. Miroslav Dvořák (CZE) +3:43,2
30. Vjačeslav Barkov (RUS) +4:10,9
31. Ben Berend (USA) +4:28,4
32. Rjota Jamamoto (JPN) +4:57,6
33. Tom Lubitz (GER) +5:09,8
34. Če-un Pak (KOR) +6:22,0
---- Viktor Pasičnik (UKR) DNF
---- Magnus Hovdal Moan (NOR) DNS
---- Espen Bjørnstad (NOR) DNS