Česká Lípa – Vysoké Mýto 2:7 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
2:7 (0:4)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Středa 07.02.2018, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 18. kolo

Skončilo utkání 18. kola Varta futsal ligy, které bylo jednostrannou záležitostí. Hosté celý zápas ovládali, nepouštěli domácí do šancí, sami si jich spoustu vypracovali, pro domácí bylo jen velké štěstí že utkání neskončilo větším rozdílem. O průběhu utkání rozhodl vstup do utkání hostí, kteří vedli po dvou minutách 2:0. (22:06:32)

40
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    V posledních sekundách se po přihrávce Martina Šabaty prosazuje PETR VLADYKA.

39
    Démoni právě vstřelili branku!
    Ondřej Havrda našel u lajna volného MATOUŠE KUBELKU, a ten uklidil míč do branky.

39
    Bejda našel volného Havrdu, ten z první trefuje tyč.

38
    Domácí mají pět akumulovaných faulů.

37
    Za svůj faul si žlutý kartónek vykoledoval Martin Šabata.

36
    Michalec se po Vladykově přihrávce ocitl sám před Kirovem, zpracování mu nevyšlo, a tak mu míč utekl do zázemí.

35
    Z ničeho nic se po přihrávce Jaroslava Kubáta ocitl sám před Kirovem VÁCLAV SKLENÁŘ, který dokázal uklidit míč do branky.

33
    Sklenář si položil brankáře, následnou střelou pouze branku přestřelil.

32
    Stav faulů je nyní 2:3 z pohledu domácích.

31
    Hosté podruhé v druhé půli faulovali. Následný volný kop rozehrál Bejda pouze do rukou Gerčáka.

30
    Za svůj faul obdržel žlutou kartu Miroslav Rott.

30
    Po Fichtnerově přihrávce se ocitl Kubelka sám před Gerčákem, ten ale zachoval klid a vyrazil Kubelkovu střelu na roh.

28
    Kubelka zabojoval získal míč, který mu ale následně utekl pouze k brankáři soupeře.

26
    Bejda rozehrál roh na Žampu, ten z první trefil pouze hlavu brankáře Gerčáka.

25
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, šance na obou stranách.

24
    Kubelka si na středu navedl míč a vystřelil, jeho střela přes několik hráčů zamířila pouze do tyče.

22
    Martin Šabata vystřelil a trefil tyč, od které se odrazil míč, k PETRU VLADYKOVY, a ten trefil prázdnou branku.

Matyáš Bláha

Branky: 22. Bejda (Bažant), 39. Kubelka (Havrda) – 1. Šabata (Vladyka), 2. Jíranský (Kubát), 7. Sklenář (Gerčák), 8. Beran (Vladyka), 22. Vladyka (Šabata), 35. Sklenář (Kubát), 40. Vladyka (Šabata)

Karty:   20. Kubelka (CLI), 30. Rott (CLI) – 16. Michalec (VMY), 37. Šabata (VMY)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda (C), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Kořínek, Kubelka, Fichtner, Rott, Havlásek, Kotek
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák, Špinar, Ehrenberger – Sklenář, Jeníček, Michalec,Kubát, Vágner, Vladyka, Jíraský, Šabata, Beran

Rozhodčí: Melničuk, Plzák