Motor ČB – Vsetín 4:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 3:5 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 7:2 (kon.)
Havířov – Třebíč 3:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Litoměřice – K. Vary 0:4 (kon.)
Přerov – Kladno 2:1 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
0:4 (0:3, 0:1, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 07.02.2018, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • WSM Liga • 47. kolo
Předzápasové kurzy: 3.53 4.3 1.75
Partner:
   
  57:56
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., podražení).
   
  51:34
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Beránek – 2 min., hrubost).
   
  50:11
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vladimír Sičák – 2 min., vysoká hůl).
   
  48:45
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Václav Skuhravý – 2 min., podražení).
   
  46:17
  Souhra Fleka s Vrdlovcem vedla k přímému ohrožení branky. Danielu Vrdlovcovi se ale nepodařilo přes dvojici obránců Stadionu prostřelit přesně puk na branku, ten se poté prolétl pouze těsně vedle tyčky.
   
  44:36
  Po delší vyrovnané hře ovládli opět Energetici útočné pásmo. Zatím jedinou jejich střelu ovšem Škarek pohotově zastavil.
   
  40:32
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., podražení).
   
  40:10
  Tutovou šanci měl na své holi Jan Veselý. Rychle se vyřítil proti Novotného brance, ovšem svou střelu nedokázal přesně zamířit. Ta prolétla pouze vedle tyčky.
  37:15 Vladimír SIČÁK - 0:4
   
  37:15
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Petr Stloukal projel podél mantinelu, načež křižnou přihrávkou našel před brankovištěm stojícího VLADIMÍRA SIČÁKA. Proti jeho střele z voleje byl Škarek bezmocný. Asistence: Petr Stloukal, Jaromír Kverka.
   
  36:03
  O zajímavé šance není nouze ani na druhé straně. Jakub Flek orazítkoval se svou střelou levou tyčku branky Jakuba Škarka.
   
  35:07
  Obrovskou šanci měl na své holi Ondřej Machala! Jan Veselý ho našel těsně před brankovištěm z rohu ledové plochy. Novotný ovšem dokázal zareagovat.
   
  34:40
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Daniel Krejčí – 2 min., hákování).
   
  30:51
  O překvapivou střelu na Škarka se postaral Jaromír Kverka. Jeho průjezd kolem brankoviště a následnou teč z jeho hranie dokázal Škarek zastavit.
   
  27:56
  Dlouhou kombinaci Energetiků zakončil střelou od modré Vladimír Sičák. Důrazný pokus byl ovšem opětovně zachycen lapačkou Jakuba Škarka.
   
  26:58
  Z hranice brankoviště se dostal do zakončení Martin Kohout. Jakub Škarek ovšem skočil po kotouči, díky čemuž jej dokázal udržet před brankovou čárou.
   
  18:24
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Rachůnek – 2 min., hákování).
   
  16:34
  Martin Osmík nahodil kotouč na Škarkovu branku. Litoměřický gólman vyhodil puk před sebe, kde si jej pro sebe ukořistil Henri Tuominen. Ani jeden z nich ovšem gól za záda litoměřického brankáře nepropasíroval.
  13:16 Václav SKUHRAVÝ - 0:3
   
  13:16
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hned na to padl třetí gól karlovarských. Ihned po vhazování se dostal po sérii přihrávek ke kotouči kapitán Energie VÁCLAV SKUHRAVÝ, který jej poslal k pravé tyčce. Asistence: Martin Kohout, David Gríger.
  12:50 Petr STLOUKAL - 0:2
   
  12:50
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Přesto nakonec Energetici využívají již druhou přesilovou hru. PETR STLOUKAL projel jako nůž máslem kolem trojice obránců litoměřického celku a navýšil vedení. Asistence: Petr Šenkeřík, Filip Novotný.
   
  11:03
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Jandus – 2 min., držení).
   
  10:17
  Po vyrovnání početních sil se do rychlého protiútoku dostal osamocený Martin Rohan. Na modré čáře mu ale vyšťouchl kotouč Machala, který se sám vydal na rychlý výpad směrem k Filipu Novotnému.
   
  07:50
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., podražení).
  06:25 Michal PLUTNAR - 0:1
   
  06:25
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energetici velmi rychle využívají přesilovku! V rámci kombinace se dostal na hranici brankoviště MICHAL PLUTNAR, který odsud dostrčil puk do Škarkovy branky. Asistence: Tomáš Rachůnek, Daniel Vrdlovec.
   
  05:54
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., podražení).
   
  04:37
  Kverkova střela se dostala před shrumáž hráčů až na Škarka. Domácí gólman ji bleskurychle vyrazil, přesto tlak ze strany Karlovarských neustal. Stadion tak vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 7. Plutnar (T. Rachůnek, Vrdlovec), 13. Stloukal (Šenkeřík, F. Novotný), 14. Skuhravý (Kohout, Gríger), 38. Sičák (Stloukal, Kverka)


  HC Stadion Litoměřice: Škarek (Michajlov) – Smetana, Gaspar, M. Jandus, Jebavý, L. Chalupa, D. Málek – Kusý, J. Veselý, Machala – Řehoř, J. Šimeček, Stříbrný – R. Pilař, Miškář, Voženílek – M. Havelka, Hanták, Toman – Václavek.
  HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Sičák, Krejčí, M. Rohan, Plutnar, J. Tomeček, Šenkeřík, A. Rulík – T. Rachůnek, Vrdlovec, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – O. Beránek, Skuhravý, Gríger – Osmík, Tuominen, Šik.

  Rozhodčí: Pražák, Vokřál – Bosák, Kotlík

  Diváci: 1057