Most – Trutnov 0:5 (kont.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | David Servis – Tábor 5:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Klatovy 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Písek – Kolín 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Nymburk 1:4 (kon.) | Sokolov – Řisuty 7:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Bílina 7:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 07.02.2018, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 43. kolo
    57:05 PŮHONÝ - 6:1

57:05
    Draci právě vstřelili branku!
    Milan Ostřanský přenechal puk JIŘÍMU PŮHONÉMU, který si s ním dokázal objet bránu, aby ho pak následně rychle dokázal bekhendem zasunou za brankovou čáru. Asistence: Milan Ostřanský.

54:49
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Milan Ostřanský dostává dvě minuty za sekání.

53:15
    Adam Červenka sekl hokejkou přes lapačku Vlastimila Lakosila za což od rozhodčích vyfasoval dvě minuty.
    50:52 SCHEJBAL - 5:1

50:52
    Šumperk využívá přesilovou hru. JAKUB SCHEJBAL dostal kotouč do prostoru mezi kruhy, následnou střelu pak dokázal umístit přesně do levého horního růžku Hromadovy brány. Asistence: Lubomír Kovařík. Jiří Půhoný.

48:25
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Heinzl – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

48:20
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Řezáč – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Bartošák – 2 min., hrubost).
    48:20 BAIL - 4:1

48:20
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Kopřivnice si připisuje první branku. Z prostoru mezi kruhy se ke střele dostal MAREK BAIL, jeho střela pak propadla Vlastimilu Lakosilovi pod jeho rukou. Asistence: Marek Pěnčík.

37:18
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargač – 2 min., hrubost).

35:59
    Šumperk si ale v plném počtu moc dlouho nezahrál. Na trestnou lavici nyní usedá Jakub Schejbal, který se provinil sekáním.

33:55
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Ostřanský – 2 min., napadení).
    29:47 VYMAZAL - 4:0

29:47
    Šumperk využívá svou přesilovou hru. Petr Hromada zastavil domácí střelu tak, že kotouč zůstal ležet na brankové čáře, jako první pak na to stihl zareagovat MICHAL VYMAZAL, který i v pádu dokázal puk posunout za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Sedlák.

28:59
    Šumperk si zahraje přesilovou hru, Kopřivnice hrála v šesti a tak tu přichází trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Daniel Hrubý.
    27:36 KRÁLÍK - 3:0

27:36
    A už je to o tři branky. LUKÁŠ KRÁLÍK nahodil lehce kotouč na Hromadu, ten měl však zakrytý výhled a nestihl včas na kotouč zareagovat, ten mu nakonec propadl pod jeho betony. Asistence: Lubomír Kovařík, Jakub Lehečka.
    26:06 PŮHONÝ - 2:0

26:06
    Tak tohle byla nádhera v podání JIŘÍHO PŮHONÉHO, který ujížděl sám na hostující bránu. Půhoný naznačil že půjde do kličky, ovšem puk nechal jet dál což zmátlo Hromadu, který nestihl včas položit betony na led. Asistence: Ondřej Šťáva, Jakub Ďurkáč.

23:41
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Králík – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost).

12:30
    Další vyloučení z řad kopřivnických hráčů. Martin Tomášek vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za vysokou hůl.

10:34
    Šumperk si zahraje tři vteřiny přesilovku pět na tři. Ondřej Sluštík dostává dvě minuty za krosček.

08:37
    Máme tu první vyloučení tohoto zápasu. René Bartošák si jede odpykat dvě minuty za hákování.
    02:53 VYMAZAL - 1:0

02:53
    Šumperk ujížděl do přečíslení tři na jednoho a ve své šanci se nemýlil. Jiří Půhoný přesnou přihrávkou našel MICHALA VYMAZALA, kterému nedělalo problém dostat puk za bezmocně se přesouvajícího Petra Hromadu. Asistence: Jiří Půhoný, Tomáš Sedlák.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 3. Vymazal (Půhoný, Sedlák), 27. Půhoný (Šťáva, Ďurkáč), 28. Králík (Kovařík, Lehečka), 30. Vymazal (Sedlák), 51. Schejbal (Kovařík, Půhoný), 58. Půhoný (Ostřanský) – 49. Bail (Pěnčík)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Řezáč, Sedlák – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Mrowiec, Bail, Fojtík – Červenka, Raška, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Rozhodčí: Škach – Goňa, Pospíšil