Pov. Bystrica – Nové Zámky B 10:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 0:3 (kon.) | Prešov – Osmos Bratislava 3:2 (kon.)
Topoľčany – Trnava 12:0 (kon.) | Skalica – Dubnica 7:2 (kon.)
HC Topoľčany
12:0 (2:0, 5:0, 5:0)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 07.02.2018, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR) • 44. kolo

Do zápasu dnes išla Trnava s vedomím, že ešte môže zabojovať o play off. Iskričku nádeje však začal hasiť v deviatej minúte Uhnák a k dobrej nálade nepomohol hráčom hostí ani Malý, ktorý o päť minút neskôr zvýšil gólový rozdiel. To čo sa však udialo v druhej a následne tretej tretine už môžeme považovať za exhibíciu, pretože Topoľčany si pripísali na svoje konto ďalších 10 gólov. Oba tímy ešte čaká jeden zápas, Trnava sa však už do play off nedostane a Topoľčany čaká už určite v prvom kole Dubnica.
    Ďakujem, že ste nás pri dnešnom zápase bohatom na góly sledovali a prajem pekný zbytok večera. Dovidenia. (20:10:05)

59:34
    Topoľčany dali gól! Tak predsa ešte jeden! DÁVID GERGEL z miesta vhadzovania strelou švihom pridal dvanásty gól v tomto zápase.

59:03
    Štadiónom sa ozýva skandovanie "ďakujeme".

58:24
    Topoľčany dali gól! To je neskutočné. Posledný útok domácich vyšachoval v presilovke obranu Trnavy a po Kubekovej nahrávke Jozef Klenko zvyšuje na 11:0.

57:51
    Nervozita v mužstve Trnavy sa stupňuje. Opäť totiž bolo pred ich vlastnou bránkou husto a hráči si darovali pár tvrdých úderov.

57:26
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

56:53
    Domáci zvládajú oslabenie, druhý krát vyhadzujú puk a dokonca sa snažia zaútočiť.

55:14
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Bystričan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

55:04
    Topoľčany dali gól! A je to tu! Domáci vedú už o desať gólov zásluhou ALBÍNA PODSTAVEKA, ktorý zavesil po nahrávke Robina Malého.

54:41
    A Trnava sa dostáva spod tlaku Topoľčian. Puk však dostala len do stredného pásma, kde sa ho zmocňujú opäť domáci.

54:30
    Z miesta na vhadzovanie pálil Novák! Bránu netrafil.

54:03
    Domáci sú v plnom počte a opäť ich vidíme pri puku. Dočkáme sa desiateho gólu?

52:04
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Hudec – , držanie).

51:05
    Topoľčany dali gól! Zo zápasu sa stáva exhibícia. Ďalší gól pridáva DOMINIK LAŠŠO.