Méty – Caen 2:2 (2:3 po pen.) | Lens – Troyes 1:0 (kon.) | Montpellier – Lyon 1:2 (kon.)
Racing Lens
1:0 (0:0)
ESTAC Troyes
Středa 07.02.2018, 18:30 • Stade Bollaert-Delelis • Francouzský pohár • Osmifinále

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:6. (20:23:57)

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 1:0, jednu z mnoha šancí dokázal proměnit Cristian, který rozhodl o postupu svého týmu. Troyes si mnoho šancí vypracovat nedokázalo, a tak prohrává.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Charles Traoré (ESTAC Troyes).

90+2
    Walter hledal spoluhráče postaveného a připraveného přímo pro střelu. Pas postrádal přesnost.

90+1
    Hostující celek se pokouší o vyrovnání, ale domácí obrana se stáhla až ke své brance.

90+1
    Sudí nastavují k základním devadesáti minutám tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Alois Confais (ESTAC Troyes).

89
    Dvě minuty zbývají do konce druhého poločasu, Racing Club De Lens kontroluje hru a míří za výhrou v tomto zápase. Hosté už mnoho času nemají.

88
    Ojedinělou střelu Troyes vyslal na branku Niané, ale jeho ránu snadno kryje brankář Lens.

87
    Za hlasitého fandění domácích příznivců míří Lens k postupu do dalšího kola.

86
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Kévin Fortune, přichází Filip Markovic.

85
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

84
    Balon se snesl před branku, ale vyboxoval jej brankář Samassa.

84
    Fanoušci domácího celku vytvářejí výbornou atmosféru, další domácí akci vedl Koukou, jeho projektil zastavil hostující tým jen za cenu rohového kopu.

82
    Cordoval se pokoušel rychle rozehrát útočnou akci, ale jeho projektil dokázala velmi dobře zastavit domácí obrana, jmenovitě uspěl Cvetinovic

81
    Lens hraje aktivně a díky spolehlivému defenzivnímu výkonu vstupuje do poslední desetiminutovky s jednobrankovým vedením.

80
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Zoubir, přichází Bayala.

80
    Mnoho fotbalové krásy nyní k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.

77
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, naopak hosté se musí bránit.

77
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Bryan Pelé, přichází Jonathan Tinhan.

76
    Walter hledal spoluhráče před brankou, tuto akci ale zastavila domácí obrana.

74
    Domácí celek hraje nyní jednoznačně lépe, má více ze hry, opřít se může o parádní podporu z hlediště. Hosté to budou mít obtížné.
    71. Cristian LOPEZ - 1:0

71
    Lens právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává do vedení. Po krásné akci se dostal míč až keCRISTIANU LOPEZOVI, který z předbrankového prostoru neomylně poslal balon do sítě. Domácí fanoušci slaví.

68
    Hosté se dostali do zakončení, vypálil Pelé, jehož pokus obrana dokázala vytěsnit na rohový kop.

67
    Tento duel nabídl čtyři střely na branku, šance měl zejména domácí celek, alej gólman Troyes chytá výborně.

66
    Domácí fanoušci dál vytvářejí parádní atmosféru, sledujeme aktivní hru ze strany Lensu.

65
    První střídání provedl hostující celek, který se pokouší něco vymyslet na útočné polovině. Obrana Lens ale hraje zodpovědně.

63
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Azamoum, přichází Confais.

63
    Domácí fotbalisté jsou jednoznačně aktivnější, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, nyní vybojovali rohový kop. Centr před branku byl zastavený, a tak hrají hosté. Gabriel vede protiakci.
    60. Cristian minul v další velké šanci.

60
    Cristian Lopez měl obrovskou šanci, kterou proměnit nedokázal. PO chybě obrany se dostal Lopez do zakončení, ale vychytal jej brankář Samassa.

58
    Autové vhazování nyní vybojoval hostující celek na útočné polovině, ale jeho následná střela postrádala přesnost. Rozehrávat bude od své branky Samassa.

57
    Mnoho vyložených šancí tento duel opravdu nenabízí.

57
    Lens se propracoval do střelecké pozice, ale Koukoua projektil dokázal zastavit obránce Nivet, který výborně přečetl hru.

55
    Hostující Cordoval se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

54
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

52
    Gandsir to zkoušel samostatně, ale jeho akci překazil domácí brankář Duverne.

50
    Domácí brankář si dokázal poradit se střelou, kterou z velké dálky vyslal hostující Walter.
    49. Cristian minul ve velké šanci.

49
    Cristian měl na kopačce první branku zápasu, ale ve vyložené střelecké pozici na ose hrací plochy trestuhodně minul branku. Gólman ani zasahovat nemusel.

47
    Domácí fotbalisté se pokouší rychle dostat na útočnou polovinu, Lenský Diarra si pomohl faulem, a tak hraje soupeř.

46
    Zápas, ve kterém zatím čekáme na úvodní branku, pokračuje druhým poločasem.

46

První poločas končí, více ze hry má nyní hostující celek, který zatím ale nemůže najít recept na domácího brankáře. Po prvních pětačtyřiceti minutách platí bezbrankový stav.

45+0

45
    Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se zejména na polovině hrací plochy. Probíhají poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

42
    Troyes je momentálně aktivnější celek, domácí fotbalisté se musí bránit tlaku soupeře, zatím to zvládají dobře.
    40. Vachoux výborně zasáhl.

40
    Domácí brankář Vachoux Mmusel zasahovat, Adam Niane z velké dálky vypálil a gólman musel jeho ránu vytěsnit nad branku. Rohový kop.

39
    Cordoval hledal dlouhým pasem naběhnutého spoluhráče, tím byl Walter, ale přihrávka se k němu nedostala.

38
    Blížíme se do finální fáze prvního poločasu, drobné šance k vidění sice jsou, ale na gólovou akci stále čekáme.

37
    Nivet spolu se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině. Tvrdou ránu Pelého zablokoval obránce Lens.

35
    Gabriel se pokoušel něco vymyslet, ale jeho zakončení ze střední vzdálenosti pravou nohou končí mimo. Vykopávat tedy bude domácí brankář.

34
    Lens má více ze hry, zejména útočník Cristian hraje aktivně, ale hostující obrana nedává soupeři mnoho prostoru.

33
    Diarra hledal dobrou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale balon poslal nepřesně, a tak hraje obrana Troyes.

32
    Další rohový kop pro domácí. Znovu centr před branku a i tentokrát dokázal balon vyboxovat brankář Samassa.

30
    Půlhodina hry je minulostí, na výraznější příležitost stále čekáme. Převahu sice mají domácí fotbalisté, ale brankář Troyes pořádně zasahovat ještě nemusel.

29
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.

28
    Obrana Troyes dokázala další roh ubránit. Výborně to sehrál domácí tým, ale rána Cristiana byla zblokovaná.

27
    Zoubir se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána byla zablokovaná na rohový kop.

26
    Hostující celek se propracoval na útočnou polovinu, Niane centroval před branku, ale akci překazil domácí Bellegou.

25
    Lens se propracovalo na útočnou polovinu, Duverne vedl akci. Následovat centr před branku, se kterým si senzačně poradil brankář.

23
    Sledujeme klidnější pasáž hry, balon uvede do pohybu gólman Samassa, který dlouhým výkopem přenesl hru na útočnou polovinu.

21
    Lens rozehrávalo rohový kop, ale před brankou se dopustilo útočného faulu. Rozehrávat tak bude Troyes.

20
    Markovic se nyní dostal do obrovské šance, ale hlavičkoval z bezprostřední blízkosti jen mimo branku.

18
    O elegantní nůžky se nyní pokoušel Nivet, ale jeho pohledné zakončené míří mimo branku. Vykopávat tak bude gólman.
    O atmosféru se starají také trumpetisté.

17
    Mnoho šancí tento zápas zatím nenabídl, a tak tím nejzajímavějším co se v Lens fotbalového nyní děje, je atmosféra.

16
    Rohový kop pro domácí, míč se do zámezí odrazil od Cordovala. Nabídnutou šanci ale domácí celek nedokázal proměnit, a tak se směr hry otáčí.

15
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

13
    Hosté překazili domácí akci, a tak postupně se dostávají na útočnou polovinu. Cordoval špatně přihrával, a tak hrají zase domácí.

12
    Vykopávat nyní bude hosté. Domácí hráči se snaží hrát takticky, ale zatím mají opticky méně ze hry.

11
    Volný kop domácích nebyl vůbec špatný, centr do předbrankového prostoru kryje gólman.

10
    Domácí celek vedl útočnou akci, Gerbasch se pokoušel něco vymyslet. Spolu se svými spoluhráči vybojoval volný kop pro Lens. Fanoušci se ozývají.

8
    Defenzivní řada Lens si dokázala poradit, a tak nemusel brankář zasahovat. V hledišti mají domácí fotbalisté velkou podporu, na zápas dorazila také skupina trumpetistů, kteří věrně doprovázejí Lens v tomto poháru.

7
    Do volného prostoru si nabíhal Niane, následně zakončoval Grandris, jehož zakončení do prázdné branky na poslední chvíli jeden z domácích hráčů odrazil na rohový kop.

6
    Troyes má více ze hry, je aktivnější, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře.

5
    S rohovým kopem si domácí obrana naprosto snadno dokázala poradit, a tak akce Troyes končí dobrým zásahem obrany.

4
    V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek nechce chybovat. Další akci hostů vedl Pelé, který centrovaroval před branku, následně Niane trefil jen brankáře, následovat bude rohový kop.

3
    Domácí Cristian měl k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy, o balon ale jeho spoluhráči přišli.

2
    Pele si počínal v souboji hodně aktivně, ale sudí jeho drsnější hru nechává bez odezvy.

2
    Hosté hrají v modrém, naopak domácí celek oblékl žlutočervené dresy.

1
    Fanoušci od první minuty vytvářejí velmi dobrou atmosféru zápasu.

1

Jedná se o osmifinále francouzského poháru. To této fáze turnaje se dostal hostující celek přes St. Etienne, které porazil 2:1 po pokutových kopech. Lens postoupil přes Stade Briochin, které překonal 1:0. Ve 35. minutě kopal pokutový kop Lopez a proměnil ho. Tento moment se ukázal jako rozhodující.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského poháru. V tomto zápase proti sobě nastoupí Racing Club De Lens a ESTAC Troyes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.