Kladno – K. Vary 3:4 (0:1 po s.n.) | Letňany – Žďár n/S 4:3 (po pr.) | Mountfield HK – Přerov 1:2 (kon.)
Liberec – Chomutov 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Třemošná 4:3 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 5:0 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 5:4 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Pardubice – Jihlava 4:1 (kon.) | PZ Kladno – Slavia 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.)
Poruba – Warriors Brno 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:5 (kon.) | Zlín – Vítkovice 6:1 (kon.)
HC Kometa Brno
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 08.02.2018, 18:00 • DRFG Arena, Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Konec zápasu. (20:04:38)

59:39
    Holemý tvrdou střelou pouze trefuje beton Krále.

58:59
    Domácí to znovu zkouší v šesti.

58:39
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je to jasné. Havlíčkův Brod v dnešním zápase vítězí, když se do prázdné branky trefil DAN FIALA. Asistence: Marek Kopic, David Matula

58:21
    Vystavěl končí na střídačce.

58:21
    Domácí střídačka si bere timeout.

57:58
    Kometě se kombinace v pásmu vůbec nedaří. A když už něco kloudného vymyslí, tak to kryje hostující brankář.

57:08
    Trup si obhodil brněnského hráče a střelou švihem zaměstnal Vystavěla.

56:04
    A Kometě se dnes opravdu lepí smůla na paty. Po Žákově šanci přišlo pár nahrávek a z pravého kruhu pak vyslal dělovku Jakub Brabenec a jeho pokus se zase svezl po tyči.

55:32
    Furchovo nahození tečoval Žák těsně mimo. Hráči Komety už zoufají, Ta branka tam musí padnout.

54:33
    Velice rizikovou kombinaci v útočné třetině přerušuje Bartes. Vytečoval puk mimo ledovou plochu.

53:13
    Rozhodčím už došla trpělivost a tento zákrok na hraně už pískají. Furch si jde spočinout na dvě minuty za podražení.

51:44
    Domácím se daří držet útočnou třetinu, ale bez střelby žádné góly bohužel nepřijdou. Hra teď plyne rychle jako voda ve vysokohorské říčce.

50:17
    Kometa tlačí. O rány o modré se postaral Fajmo, Holcman, Tečoval Bartes, ale Král dnes chytá perfektně a hráči Kometa mají dnes i smůlu. Hosté jsou v pěti.

48:40
    Kometa nutně potřebuje nutně využít tuto přesilovku, jestli se chce dotáhnout na svého rivala z Vysočiny.

48:36
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vyvial – 2 min., podražení).

47:58
    Holcman si řekl od přihrávku na modrou a z první trefil perfektně. Málo zbývalo ke gólu. Královi puk sice vypadl, ale žádná dorážek nebyla gólová.

47:11
    Velice komická situace. Královi v bráně podklouzla brusle a když Furch vypálil od modré, tak měl Král plnou lapačku práce, aby zlikvdoval jeho pokus.

Šimon Albrecht

Branky a nahrávky: 10. Dymák (Kopic, Fiala), 19. Kopic (Dáňa), 59. Fiala (Kopic, Matula)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Bizoň) – Řehák, Holcman, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Sedláček, Kos, Rašovský (C), Harmin, Vyroubal, Masař.
    BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Endl, Řehout, Horáček, Matula, Kutlvašr, Trupl – Vacík, Kopic (C), Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl

Rozhodčí: Vrba – Bernard, Mikoviny