FBC 4CLEAN Česká Lípa
4:6 (2:2, 0:2, 2:2)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Pátek 09.02.2018, 19:30 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 23. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:30:53)

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Lukáš Mlejnek (Česká Lípa) a Jiří Skácelík (Znojmo)

Utkání sledovalo 315 diváků.

Je dobojováno a body míří do Znojma. Byla to ale těžce vybojovaná výhra, neboť Česká Lípa se nedala zadarmo a trefami Štěpána Slaného a Kamila Břišky srovnala na 4:4. I nadále pak domácí tlačili, jenže přišel úder na druhé straně. Vítězný gól si si v 54. minutě připsal Tomáš Kucharič a do prázdné branky pečetil výsledek Petr Sláma. Znojmo tak vítězí 6:4 a s 23 body se dostává na 10. místo. Česká Lípa je dvanáctá s 21 body.

59:32
    V úplném závěru utkání tu máme vyloučení na obou stranách. Dvě minuty za nesportovní chování dostali domácí Dominik Jansa a hostující Martin Pánek.

59:22
    Česká Lípa to ještě zkouší v další power play, bez střel to ale nejde.
    58:54 Petr SLÁMA - 4:6

58:54
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A zřejmě je rozhodnuto. Hosté na vlastní polovině vybojovali míček a PETR SLÁMA pak už jen musel trefit opuštěnou branku České Lípy. Bez asistence.

58:43
    Znojmo dobře drží hru daleko od svého brankáře.

57:43
    A Ivan Ponomarev zůstává na střídačce! Začíná tak power play domácích.

57:43
    Oddechový čas pro Českou Lípu.

57:22
    Břiška si stáhl míček za sebe a vyslal prudký švih. Skácelík ale v posledních minutách svůj tým opravdu drží.

56:54
    Kněžour trefil z pravé strany pouze bránícího hráče, Skácelík zasahovat nemusel.

56:25
    Jenže signál se vůbec nepovedl a vzniklo z toho pouze neškodné promáchnutí.

56:22
    Píská se proti Znojmu, je tu rozehrávka domácích z nebezpečné pozice.

55:13
    Na palubovce ležel hostující Šindelář, po chvilce ale vstal a bude bez problémů pokračovat ve hře.

54:30
    Rázem musí Česká Lípa zase vrhnout vše do útoku, pokud nechce z tohoto utkání odejít s prázdnou.
    53:28 Tomáš KUCHARIČ - 4:5

Aleš Pur

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Mlejnek (Dzierža), 13. Dzierža (Ekl), 46. Slaný (Hřebřina), 49. Břiška (Hřebřina) – 14. Kriš (Číhal), 15. Kucharič (Salava), 23. Pánek, 24. Horák (Číhal), 54. Kucharič (Procházka), 59. Sláma

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný, Legner – Mlejnek, Hřebřina, Karel – Matějíček, Matějíček, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Štěrba, Ekl, Břiška.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Čižmar) – Horák, Procházka, Pánek, Virgl – Salava, Palát, Číhal – Procházka II, Sláma, Novák – Kučera, Juříček, Kriš – Šindelář, Kucharič.

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek