Č. Budějovice – Kladno 3:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 8:2 (kon.) | HC Plzeň – Mountfield HK 3:0 (kon.)
Letňany – Žďár n/S 2:3 (0:1 po s.n.) | Sparta – Jihlava 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:2 (po pr.)
Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 5:6 (1:2 po s.n.)
Třinec – Havířov 2:3 (kon.)
HC Litvínov
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Piráti Chomutov
Pátek 09.02.2018, 17:30Extraliga staršího dorostu • O umístění

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (19:51:13)

Utkání mezi Litvínovem a Chomutovem právě skončilo. V první třetině poslal domácí do vedení David Jindra a úvodní dějství tedy vyznělo lépe ve prospěch Litvínova.
    Prostřední část naopak vyšla lépe Chomutovu, kterému se ve 38. minutě podařilo srovnat. Zasloužil se o tom svou trefou Josef Koláček.
    Jelikož závěrečná dvacetiminutovka branku nepřinesla, tak duel dospěl do prodloužení. V jeho poslední minutě rozhodl o výhře Pirátů Kryštof Ouřada a jeho tým tak zvítězil 2:1 po prodloužení.

64:04
    Piráti právě vstřelili branku!
    A je konec! KRYŠTOF OUŘADA využil přihrávku Guta a svou trefou rozhoduje o výhře svého celku. Asistence: Michal Gut.

60:01

A tak se také stalo. V třetí třetině jsme se branky nedočkali a jelikož byl stav po dvou periodách 1:1, tak za stejného stavu půjdeme do prodloužení.

60:00

58:37
    Chomutov se ale také ubránil a jsme velmi blízko prodloužení.

57:23
    Baláž právě naskočil na led z trestné lavice a Litvínovu začíná zkrácená přesilová hra.

56:37
    A je po přesilovce. Denis Seman je potrestán dvěma minutami za podražení.

55:23
    Ondřej Baláž ještě dává šanci Chomutovu, aby zlomil zápas na svou stranu. Dostává menší trest za sekání.

51:53
    Domácí ovšem nabídnutou šanci v podobě přesilové hry nevyužili. Chomutov hraje opět v plné síle.

49:53
    Peter Lobodowski putuje za katr, kde se bude odpykávat menší trest za podražení.

41:11
    Vyloučený Brandner se právě zapojil do hry a hosté tak hrají v plném počtu.

40:01

Druhé dějství je minulostí. V něm Litvínov dlouho držel svůj náskok, ale nakonec v závěru třetiny přeci jen inkasoval. Ve 38. minutě mířil přesně Josef Koláček, který rozradostnil lavičku Pirátů. Ve třetí dvacetiminutovce, která začne přibližně v 19:05, se tak máme na co těšit.

40:00

39:11
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Roman Brandner – 2 min., podražení).

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 16. Jindra (Myšák, Kysela) – 38. Koláček (Gut, Mežnar), 65. Ouřada (Gut)

HC Litvínov: Pejsar (Svoboda) – Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Šubrt – Kovačič, Jindra, Jouza, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda, Myšák, Beran, Damašek, Berka
    Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Seemann, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Procházka, Štochl – Černý, Baier, Prokop, Jaroč, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut, Pech, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Michajličenko