Hr. Králové – Miedź 0:2 (kon.) | Brno – Chabarovsk 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:0)
SKA Chabarovsk
Pátek 09.02.2018, 15:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Přípravný zápas

Brněnský celek prohrává tento přípravný zápas s Chabarovskem 0:1. Zástupce českého klubového fotbalu hrál převážnou část druhého poločasu aktivně, vypracoval si několik dobrých šancí, ale míče byly buď zblokované, nebo končily mimo branku. (16:48:12)

90+0

90
    Útočného faulu se dopustil Kryštůfek, a tak rozehrávat bude brankář SKA.

90
    Probíhá poslední minuta hry, Brno má více ze hry, je na útočné polovině, ale nedaří se mu vyrovnat.

89
    Chabarovsk se dostal do rychlé protiakce, ale přesněji vypálit nedokázat. A tak rozehrává Melichárek.

88
    Krivoručko si vyskočil pro míč, a tak vykopává od své branky.

87
    Po nepovedené kombinaci Brna bude rozehrávat Chabarovsk na své polovině.

86
    Melichárek rozehrává od své branky, českému klubu už mnoho času na vyrovnání nezbývá.

85
    Ashiru z dobré pozice poslal balon vysoko nad branku.

85
    Polák vypálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná. Rohový kop pro Brno.

85
    Makarov vypálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval jeden z hráčů Brna.

84
    Krivoručko rozehrává od své branky, jeho tým se pokouší překazit útočné akce soupeře. To se zatím nedaří. Převahu má Zbrojovka.

82
    Český klub má více ze hry, hraje na útočné polovině. Další akci zakončoval tvrdou ránou z první Vraštil. Jeho projektil končí mimo branku.