Spal – AC Milán 0:4 (kon.) | Crotone – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Neapol – Lazio 4:1 (kon.)
FC Crotone
1:1 (0:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 10.02.2018, 18:00 • Stadio Ezio Scida, Crotone • Italská Serie A • 24. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:46)

Je konec. Dnešní lopotné utkání na podmáčeném hřišti končí spravedlivou remízou. Oba týmy si po bodu zaslouží, navíc Atalanta se i nadále může pyšnit s tímto soupeřem sérií bez prohry, byť to dnes zachraňovala gólem až v 88. minutě. Hosté ale byli celý druhý poločas lepší, ovšem paradoxně poprvé skórovali domácí. Nicméně těm se nakonec vedení udržet nepodařilo a tak se dnes musí spokojit s bodem.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrea Nalini (FC Crotone).

90+3
    Hosté rozehráli roh, ale byl odpískán útočný faul, je po šanci.

90+2
    A v posledních minutách zápasu se ještě musí domácí bát o výsledek!

90+1
    S rohovým kopem si domácí dokázali poradit, ale Atalanta je zpět s míčem na polovině domácího týmu.

90
    I když nyní se ještě hosté snaží útočit, po zákroku Ceccheriniho mají hosté roh z levé strany.

89
    Určitě je tento stav více vypovídající o tom, co je k vidění na hřišti.
    88. José PALOMINO - 1:1

88
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Tak přece jenom hosté dokázal zúročit svůj tlak ve druhé půli a opět šlo o odražený míč, který dokázal JOSÉ PALOMINO poslat do odkryté branky, po neúspěšném zákroku domácího gólmana.

87
    Diváci pískají, hosté se totiž znovu drží na útočné polovině.

86
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Daniel Pavlović.

86
    Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

85
    Poslední pětiminutovka tohoto utkání, domácí hájí těsný náskok.

84
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Hans Hateboer, přichází Musa Barrow.

83
    Žlutou kartu dostává Marco Davide Faraoni (FC Crotone).

83
    Za pískotu diváků se hosté dostávají do blízkosti vápna Crotone.

82
    Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
    80. Rolando MANDRAGORA - 1:0

80
    Crotone právě vstřelilo branku!
    Atalanta je trestána za svou střeleckou nemohoucnost! Hosté byli v celém průběhu druhého poločasu lepší, ale nyní inkasují z kopačky ROLANDA MANDRAGORY! Ten si naběhl před branku, kde se k němu odrazil míč, jež vypadl brankáři z rukou a poté již pohodlně doklepl do branky.

79
    Riskantní rozehrávka domácích, ale vyšlo to, domácí jdou dopředu po levé straně.

76
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Federico Ricci.

76
    Žlutou kartu dostává Ante Budimir (FC Crotone).
    76. Andrea Masiello (Atalanta BC) v dobré pozici netrefuje branku

76
    Josip Iličić (Atalanta BC) poslal míč do vápna, do zakončení se dostal Andrea Masiello (Atalanta BC), ale střela mu ideálně nesedla.

75
    A Federico Ceccherini (Crotone) zůstává ležet po zákroku na trávníku.
    74. Obranný zákrok Ceccheriniho

74
    Leonardo Spinazzola (Atalanta BC) centruje z levé strany, Federico Ceccherini (Crotone) odvrací na roh.

73
    Již to vypadá, že se dnes gólu nedočkáme... oba týmy k němu mají opravdu velmi daleko, zatím jsme neviděli ani náznak nějaké šance.

72
    Crotone rozehrává rohový kop, no jo, jenže míč se nakonec dostává až na polovinu domácího týmu...

71
    Dobrý obranný zákrok Palomina, který odvrátil centr domácích z levé strany na roh.

70
    Remo Freuler (Atalanta BC) fauluje na polovině soupeře, domácí získávají míč.

69
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Arlind Ajeti.

68
    Dvojici bránících hráčů chtěl nyní obelstit Leonardo Spinazzola (Atalanta BC), bez úspěchu.

66
    Již poněkolikáté nechala obrana Crotone prostor Spinazzolovi, jehož centry ale zatím nepřidělali fanouškům Crotone vrásky.

65
    Leonardo Spinazzola (Atalanta BC) se znovu zkouší po levé straně dostat do vápna, ale to se mu nedaří.

64
    Ante Budimir (Crotone) se snažil dostat s míčem do vápna, ale přitom fauluje, takže z toho nic není.

62
    Leonardo Spinazzola (Atalanta BC) poslal z levé strany míč před branku, ale dobře zasáhl bránící Federico Ceccherini, takže míč se před branku nedostal.

60
    Josip Iličić (Atalanta BC) poslal míč do vápna, kde ale bránící Rolando Mandragora odhlavičkoval míč do bezpečí.

59
    Atalanta to nyní zkouší z levé strany, kde nakonec Leonardo Spinazzola (Atalanta BC) vybojoval rohový kop pro svůj tým.

58
    Atalanta je ale aktivnější a poslední minuty nepouští Crotone přes půlící čáru.

57
    Remo Freuler (Atalanta BC) centruje do vápna soupeře, z levé strany, ale je pískán ofsajd.

56
    A domácí ubránili i další rohový kop hostů.

55
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Remo Freuler.

55
    Josip Iličić (Atalanta BC) rozehrál z pravé strany, ale domácí se ubránili.

54
    Domácí se ubránili, ale pouze za cenu rohového kopu pro Atalantu.

53
    Atalantě se nabízí volný kop na útočné polovině, je to ale spíše na centr do vápna.

52
    Žlutou kartu dostává Marco Capuano (FC Crotone).

50
    Prvních pět minut nabídlo, bohužel, stejný obrázek hry, jako v poločase prvním – byť se zdá, že plocha je přece jenom o něco přijatelnější.

48
    Bruno Martella (Crotone) si bere míč a bude vhazovat z levé strany, na své polovině.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:01.

Hlavní rozhodčí Massa nenastavil ani sekundu a ukončil poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Není co komentovat, hraje se na silně podmáčeném trávníku, nedaří se vůbec nic – centry, přihrávky, prostě vůbec nic. Doufejme, že ve druhé půli to bude lepší podívaná.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Andrea Masiello (Atalanta BC) centruje z levé strany do vápna soupeře, kde ale Andrea Petagna fauluje.

44
    Statistika držení míče – 43% : 57%.

43
    Hosté ztrácí míč na polovině soupeře a musí se rychle vracet zpět.

42
    Bruno Martella (Crotone) centruje z levé strany, bránící Palomino míč odkopává do bezpečí.

41
    Alex Cordaz (Crotone) poslal míč na polovinu Atalanty, tam ale Andrea Barberis neuspěl v souboji o míč.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, nepřesný nákop hostů, míč má Alex Cordaz.

39
    Leonardo Spinazzola (Atalanta BC) ale ztrácí míč na levé straně, domácí budou vhazovat.

38
    Míč se až příliš často zastavuje v kalužích, nyní něco zkouší předvést hosté na polovině soupeře.

35
    Žlutou kartu dostává José Palomino (Atalanta Bergamasca Calcio).

35
    Znovu množství faulů ve středu hřiště, nyní hrají domácí.

33
    Pravda je, že se hraje na silně podmáčeném hřišti, které kombinaci značně znesnadňuje.

32
    Míč na polovině hostujícího týmu, ale ve velké vzdálenosti od branky Beriši.

30
    Půl hodiny za námi, stále platí nerozhodný a bezbrankový stav, na šanci stále čekáme, nedej bože na gól...

26
    Ale střela de Roona byla tečována, to znamená jediné – rohový kop pro Atalantu.

25
    Hosté rozehráli z pravé strany, akce Atalanty končí střelou de Roona vedle branky.

24
    Alex Cordaz (Crotone) musel vyrážet na roh, po standardce soupeře.

23
    A po faulu bránícího Naliniho hosté zůstanou u míče, navíc budou mít k dispozici velmi zajímavou standardku!

22
    Hosté budou vhazovat na polovině soupeře, z pravé strany, diváci stále pískají.

21
    Andreas Cornelius (Atalanta BC) nyní nezvládl odcentrovat z levé strany a následně je hostům odpískán útočný faul.

20
    Prvních dvacet minut je za námi a bohužel, zatím je to hodně opatrný začátek zápasu.

19
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.

16
    Bruno Martella (Crotone) znovu s míčem na polovině soupeře, centr z levé strany ale nenašel nikoho ve vápně soupeře.

15
    Pískot provází nyní kombinaci domácích, kterým se nedaří a ztrácí míč.

14
    Hraje se ve středu hřiště, Bruno Martella (Crotone) nakopává míč, který v podstatě jen odevzdává.

13
    Andrea Petagna (Atalanta BC) fauluje u pokutového území soupeře, Crotone získává míč.

12
    Oba týmy se zatím upínají k nákopům míče, což ale zatím k ničemu nevedlo.

10
    Série nepřesností na obou stranách, domácí získávají míč.

9
    Nepřesným centrem z pravé strany končí akce Atalanty, domácí gólman Cordaz má míč ve své moci.

7
    Útočným faulem končí akce hostů, domácí mohou jít dopředu.

5
    Hosté na polovině soupeře.

2
    Etrit Beriša (Atalanta BC) si poprvé sáhl na míč a bude moci rozehrávat od branky.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis, Mandragora, Benali – Trotta, Budimir, Nalini.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Stoian, Rohdén, Izco, Pavlović, Zanellato, Simic, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo.

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – Tolói, Palomino, A. Masiello – Hateboer, de Roon, Cristante, Spinazzola – Cornelius, Iličić – Petagna.
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Gosens, Castagne, Melegoni, Haas, Schmidt, Bastoni, Barrow, Freuler, Mancini.

Rozhodčí: Massa – Giallatini, Preti.

V tomto souboji jsou favorizování fotbalisté Atalanty Bergamo, kterým se proti Crotone nesmírně daří. Naposledy s tímto soupeřem prohráli v roce 2005, tehdy ještě ve druhé lize. Od té doby Atalanta ovládla pět dalších vzájemných duelů v řadě, jen jeden vzájemný souboj skončil nerozhodně. Pozici favorita získává Atalanta i díky svému postavení v tabulce, kde jí od Crotone dělí deset míst, bodově šestnáct bodů.

Utkáním, které se odehraje na stadionu Ezio Scidy v Crotone, provede jako hlavní rozhodčí Davide Massa, kterému budou na čarách asistovat Alessandro Giallatini a Fabiano Preti.

Vítejte u dnešního online přenosu 24. kola italské Seria A, v němž FC CROTONE přivítá na svém stadionu ATALANTU BERGAMO.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Dvořák

Branky: 80. Mandragora – 88. Palomino

Karty:   52. M. Capuano (COE), 76. Budimir (COE), 83. Faraoni (COE), 90+3. Nalini (COE) – 35. Palomino (ABC), 86. Tolói (ABC)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:12.
    FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis (69. Ar. Ajeti), Mandragora, Benali – Trotta (76. F. Ricci), Budimir (86. Pavlović), Nalini.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Stoian, Rohdén, Izco, Pavlović, Simic, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo, F. Ricci.

Atalanta Bergamo: Beriša – Tolói, Palomino, A. Masiello – Hateboer (84. Barrow), de Roon, Cristante, Spinazzola – Cornelius, Iličić – Petagna (55. Freuler).

Rozhodčí: Massa – Giallatini, Preti