NY Islanders – Detroit 7:6 (po pr.) | NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.)
Florida – Los Angeles 1:3 (kon.) | Carolina – Vancouver 4:1 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:5 (kon.)
Dallas – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Edmonton 3:2 (kon.)
New York Rangers
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
Calgary Flames
Sobota 10.02.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je ode mě vše, na shledanou u dalších přenosů. (03:49:08)

3. Matthew Tkachuk (Calgary) – 1 + 0

A je konec! Rangers si připsali v poslední třetině 2 góly a otočili stav na svou stranu. Nejprve se prosadil Nash a následně Zibanejad. Rangers dnes dobře využívali přesilové hry a to byl jeden z hlavních faktorů výhry. Calgary tak skončila šňůra vítězství a 2 body zůstávají v New Yorku.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 36, Hosté – 38.

59:55
    Rangers vyhráli buly a vypadá to pro ně dobře.

59:40
    Střela Seana Monahana minula branku a mnoho času již nezbývá!

59:30
    Nash dobře zapracoval a nedovolil zakončit Brodiemu!

58:40
    Smith je na střídačce, hosté tedy mají dvojitou početní výhodu.

58:28
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Hayes – 2 min., podražení).

58:20
    Flames to zkouší se 6ti hráči!

57:05
    Calgary si vytváří šance, ale Henrik Lundqvist je perfektní.

55:58
    Rangers už jsou ve třetině, ale pouze si nahrávají. Nikdo z domácích si na střelu netroufl.

55:12
    Flames se dostali k přečíslení 2 na 1, střelu do odkryté klece Henrik Lundqvist kryje fantastickým zákrokem!

54:40
    Rangers kombinují ve třetině, ale k větší šanci se nedostali!

54:20
    Kotouč ve středním pásmu, Jezdci musí vyklidit třetinu.

53:57
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., sekání).

53:40
    Johnny Gaudreau se dostal ke střele ze středu hřiště, ale Henrik Lundqvist si připisuje další zákrok!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 8. K. Hayes (DeAngelo, Desharnais), 32. Grabner (J. T. Miller, K. Hayes), 47. Rick Nash (Holden, Zuccarello), 53. Zibanejad (J. T. Miller, Skjei) – 19. Kulak (Ferland, J. Gaudreau), 33. Lazar (Lomberg, Stajan), 39. Tkachuk (D. Hamilton, Brodie)

New York Rangers: Pavelec (21. H. Lundqvist) – McDonagh, Kampfer, Skjei, DeAngelo, Holden – Zuccarello, Zibanejad, Rick Nash – Lettieri, K. Hayes, Grabner – Fast, Desharnais, J. T. Miller – Carey, Holland, C. McLeod.
    Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Lomberg, Stajan, Lazar.

Rozhodčí: St. Laurent, Rank – Gawryletz, Gibbons