Benátky n/J – Přerov 3:2 (kon.) | Kladno – Litoměřice 1:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 2:7 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 3:1 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 2:1 (kon.)
Vsetín – Prostějov 5:1 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 10.02.2018, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • WSM Liga • 48. kolo
Předzápasové kurzy: 2.05 4.3 2.73
Partner:
   
  57:05
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Prostějov se dočkal čestné branky a vsetínský brankář Šurý si dnes čisté konto nepřipíše. Oproti předešlým příležitostem Prostějova však byla tato branka velmi šťastná. ALEX RAŠNER z ostrého úhlu nahodil kotouč na branku, a vsetínskému brankáři puk propadl do branky. Asistence: Jiří Cetkovský.
   
  55:40
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Nyní jsme ovšem byli svědky dokonale sehrané akce na straně Vsetína. Slováček zavezl kotouč do útočné třetiny předal jej Prostasenjovi a ten našel výborně postaveného DAVIDA BŘEZINU, jenž svou druhou brankou v dnešním utkání posílá Valachy do pětibrankového trháku. Asistence: Anatolij Protasenja, Ondřej Slováček.
   
  49:34
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši navyšují svůj náskok a vedou už o čtyři branky! Prostasenja si všiml dobře najíždějícího RADIMA OSTRČILA, jenž se s kotoučem dostal do mezikruží, odkud propálil brankáře Groha. Asistence: Anatolij Protasenja, Radim Kucharczyk.
   
  44:35
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Skvělá individuální akce v podání vsetínského kanonýra DAVIDA BŘEZINY, jenž dokázal kličkou napálit prostějovskou obranu a z mezikruží prostřelil Groha mezi betony. Asistence: Jaroslav Markovič, Ondřej Kopta.
   
  36:30
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši se dostávají do dvoubrankového vedení! Vsetínští nyní s lehkostí prošli do útočného pásma, kde pohledně kombinovali, nakonec si kotouč sebral Holomek, jenž obkroužil branku a nahodil kotouč na prostějovskou branku, Groh jeho nahození vyrazil, ale pouze na hůl JAROSLAVA MARKOVIČE, jenž nekompromisně zavěsil pod víko. Asistence: Ondřej Holomek.
   
  21:52
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši dokázali v úvodu druhé třetiny Prostějov zatlačit a těží z toho vedoucí branku! Kotouč vedl po levém křídle Beránek, jenž jej posla do skrumáže hráčů před brankou, kde se nejlépe orientoval ONDŘEJ HOLOMEK, jenž otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Petr Beránek.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 22. Holomek (P. Beránek), 37. Markovič (Holomek), 45. Březina (Markovič, Kopta), 50. Ostrčil (Protasenja, Kucharczyk), 56. Březina (Protasenja, Slováček) – 58. Rašner (Cetkovský)


  VHK ROBE Vsetín: Šurý (Jekel) – Dundáček, D. Krenželok, Ostrčil, Slováček, Janáček, Holomek, Frolo (A) – Karafiát, Illéš, Vávra – Protasenja, Kucharczyk (A), P. Beránek – Markovič (C), Kopta, Březina – Vítek, Šilhavý, Pokorný.
  LHK Jestřábi Prostějov: Groh (Neužil) – M. Drtina, D. Kolář, Ščotka, Havlík, Rašner, Mikliš – Starý, Divíšek (A), Nouza (A) – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Fiala, Cetkovský, Z. Král – Nestrašil, Prokeš, Švarc – Zabloudil.

  Rozhodčí: Přikryl, Veselý – Lučan, Maštalíř

  Diváci: 2792