Otrokovice – Ostrava 10:1 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
10:1 (2:1, 3:0, 5:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 10.02.2018, 20:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 23. kolo

Dnešní utkání sleduje 348 diváků. (21:53:38)

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.

Je dobojováno! Ostrava schytala na půdě Otrokovic desítku a vrací se domů s prázdnou! Otrokovičtí zlomili zápas ve druhé třetině, kdy dokázali odskočit do čtyřbrankového náskoku, který ve třetí třetině navyšovali a nakonec vítězí 10:1.

59:34
    Otrokovice kombinují na polovině svého soupeře a chtějí v poklidu dohrát dnešní utkání.

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

58:35
    Ostrava se dostala na polovinu hřiště, ale k ohrožení branky se nedostala.

57:52
    Otrokovice jsou na své polovině a nahrávají si.

57:22
    Dominik Eichner se ke střele z pravého úhlu nedostal.

57:02
    Ostrava se provinila faulem a Otrokovice zůstávají u míčku.

56:33
    Laja nyní vyrazil dvě střely domácích a zmírńuje debakl svého celku.

55:46
    Otrokovice stále drží míček a dominují tomuto zápasu.
    54:28 Marek ZAPLETAL - 10:1

54:28
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    MAREK ZAPLETAL dostal krosovou nahrávku na levou stranu a střelou z první zvyšuje na 10:1! Asistence: Marek Švajný.
    52:48 Tomáš SOVJÁK - 9:1

52:48
    Další míček v ostravské síti a to už začíná být pořádný debakl! TOMÁŠ SOVJÁK překonal Laju a je to 9:1! Asistence: Marek Zapletal.
    50:57 Lukáš UHRINOVSKÝ - 8:1

50:57
    Domácí brankář rychle vyhodil na Pešata, který přeběhl s míčkem celé hřiště a předložil míček na LUKÁŠE UHRINOVSKÉHO, který vymíchal Laju. Asistence: Lukáš Pešat.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 6. Szweda, 19. Pešat (Mich. Nagy), 28. Ťopek (Zapletal), 32. Mich. Nagy (Szweda), 34. Petřík (Ťopek), 42. Uhrinovský (Szweda), 48. Kittel (Pešat), 51. Uhrinovský (Pešat), 53. Sovják (Zapletal), 55. Zapletal (Švajný) – 6. Moravčík (Mendrek)

Karty: 1 27. Daniš (BGR)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný, Kundrata – Sovják, Uhrinovský, Jurčík – Zapletal, Koníček, Pešat – Kittel, Kvapil, Vykopal – Petřík.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Šindler.

Rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš